Cena celkem s DPH
0 Kč
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Průměr | 8,5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Průměr | 8,5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | čerstvě bylinná, pryskyřičnatá, sladce travnatá, příjemně osvěžující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Artemisia vulgaris |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | hřejivě bylinná, měkká, balzamická, silně spirituální |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / Harmonizující / |
| Vůně | jemně dřevitá, pryskyřičně balzamická, s teplými ambrovými tóny, uklidňující a hřejivá |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Harmonizující / Při nachlazení / |
| Vůně | o něco výraznější než u borové kůry, silně pryskyřičnatá a balzamicky nasládlá, s typickými hlubokými lesními tóny |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea robusta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | hluboce tajemná a pryskyřičnatá, s drsnějším charakterem, který se prolíná se sladkými akcenty a smyslnými animálními tóny ambry |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Meditační / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá a balzamická, s lehkými citrusovo-mandlovými tóny |
| Země původu | Řecko - ostrov Chios |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Magie / |
| Vůně | bylinně květinová, s hlubokými pryskyřičnatými a dřevitými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Humulus lupulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Magie / |
| Vůně | svěže bylinná, jemně nahořklá a poměrně silná, s hlubokým, lehce pryskyřičným charakterem |
| Země původu | Německo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Nymphaea caerulea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Afrodiziakální / Očista / |
| Vůně | poněkud nevýrazná, spíše bylinně květinová s balzamickými doteky |
| Země původu | Thajsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Betula pendula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Magie / |
| Vůně | jemně dřevitá, nasládle pryskyřičnatá, hřejivá a konejšivá |
| Země původu | Polsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | svěží citrusová s tóny limetky, balzámu a vzácných dřevin, doplněná jemnými pryskyřičnými akcenty |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazná, s citrusovým aroma i tóny mandlí, ovoce a květin |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemná a líbezná, balzamicky pryskyřičnatá, slabě kořeněná, obsahující tóny grepů a pomerančů |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Léčebný / Klidný spánek / Spirituální / |
| Vůně | výrazná, kořenitá a zemitá, sametově smyslná, s tóny hořkých mandlí a dřeva |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Účinek | Léčebný / Posilující / Očista / |
| Vůně | intenzivní, sladce kořenitá a bylinná, s nádechem anýzu a pepře |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |