Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | květinová, chladivě konejšivá, typicky levandulová |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Posilující / Spirituální / Očista / |
| Vůně | osvěžující mentolová, bylinná a chladivá |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Posilující / Kreativita / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce kořeněná, sametově jemná, teplá skořicová |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | slavnostní a čistá, sladce kořenitá a doteky světlé orlářky |
| Délka | 20 cm |
| Balení | cca 25 ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně orlářková, sametová, s doteky dřevin a santalu |
| Délka | 20 cm |
| Balení | cca 25 ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Harmonizující / Provonění prostoru / |
| Vůně | svěží a čistá s tóny jalovce a vysokohorských bylin |
| Délka | 20 cm |
| Balení | cca 25 ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Posilující / |
| Vůně | svěží, bylinná, lehce kořenitá, podmanivá s jemnými balzámovými podtóny rozmarýnu |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Relaxační / Meditační / Při nachlazení / |
| Vůně | svěží kořenitá a balzamická vůně, která je typicky kadidlová, čistá a uklidňující |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | teplá, konejšivá vůně s hlubokými a smyslnými doteky orlářky, ambry a tóny višní i sladkého ovoce |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Afrodiziakální / Harmonizující / |
| Vůně | jemná, sametová vůně santalu s hlubokou, sladce orientální a smyslnou vůní |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Relaxační / Klidný spánek / |
| Vůně | sladce květinová, teple konejšivá, bylinná a výrazně levandulová |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 7.0 g |
| Výška | 2.1 x 0.6 cm |
| Délka | 3.8 cm |
| Země původu | Rusko |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | velmi příjemná, klidná a uhlazená, snoubí v sobě drsnost tibetských a smyslnou vůni indických tyčinek |
| Délka | 16 cm |
| Balení | cca 17 ks |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 330 g |
| Výška | 16 cm |
| Délka | 16 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / |
| Vůně | vysloveně éterická, sametově pryskyřičnatá, hluboce spirituální s jemnými doteky dřevitého pižma a tóny rozkvetlých exotických zahrad |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | něžnou, čerstvě květinovou vůni s tóny pryskyřic a pižma, sladce omamnou a sametově konejšivou zároveň |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Spirituální / Magie / |
| Vůně | jedinečné aroma snoubící v sobě kořenité tóny vavřínu, s typicky indickým pojetím vůní, s doteky květin a ostře pižmových akcentů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Provonění prostoru / Harmonizující / Spirituální / |
| Vůně | příjemně dřevitá, sametově pryskyřičnatá a mechově jemná s tóny kokosu po palo santu |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Boswellia frereana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | typicky kadidlová, jemně balzamická a sametově hřejivá, s nasládlým pryskyřičným základem, a jemnými květinovými tóny a nádechem mošusu |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |