Cena celkem s DPH
0 Kč
Attar oleje představují tradiční přírodní směsi olejů s bohatou historií sahající do Indie a zemí Blízkého východu. Název vychází z arabského a perského slova „itr“, tedy vůně či aroma. Tyto vzácné esence vznikají šetrnou destilací čistě rostlinných surovin, jako jsou květiny, byliny, koření nebo dřevo, nejčastěji do základu ze santalového oleje. Výsledkem je koncentrovaná, dlouhotrvající vůně bez alkoholu a syntetických přísad.
Attar oleje se používají jako přírodní alternativa klasických vůní, ale své místo mají i v aromaterapii a při meditaci. Díky svému složení stačí jen malé množství pro intenzivní a hluboký vonný zážitek. Objevte autentické orientální vůně, které podtrhnou vaši osobnost a nabídnou skutečně přírodní cestu k jedinečnému aroma.
Pokud hledáte další přírodní vůně, prohlédněte si příslušnou kategorii, kde najdete široký výběr čistých rostlinných aromat pro každodenní použití (přírodní esence, tuhé vůně nebo tuhá mýdla).
| Objem | 14,785 ml |
| Vůně | je směsí gardénie, jasmínu a pomerančovníku doplněná o šťavnatou švestku |
| Výška | 5 cm |
| Země původu | USA |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 14,785 ml |
| Vůně | květinová, citrusové tóny limetky s aromatickými doteky růže, šafránu a neroli, v základu obsahuje dřevité tóny ambry, pačuli a pižma |
| Výška | 5 cm |
| Země původu | USA |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 14,785 ml |
| Vůně | sladká a ovocná s květinovými tóny, obsahuje heřmánek, ylang-ylang, růži, malinu, hřebíček, pačuli a kašmírový akord |
| Výška | 5 cm |
| Země původu | USA |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | harmonická, uklidňující, jemně kořeněná a orientální, s tóny bylin, santalového dřeva a růže |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | jemná orientální vůně s tóny bílého čaje a oudu evokuje hřejivé babí léto a nostalgické vzpomínky na prázdniny |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | hluboká, zemitá a dřevitá, s tóny tmavé pačuli, mechu, zelených akordů a jemně mystického orientálního charakteru |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | jemná, svěží a harmonická, s lehkými citrusovými tóny bergamotu a citronu doplněnými čistým pižmovým základem |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | hřejivá, sladce dřevitá a orientální, s hlubokými tóny orlářkového dřeva a kadidlové pryskyřice |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | jemná květinová vůně damašské růže s pudrovými tóny působí romanticky, elegantně a hřejivě |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | medově sladká, jemně kořenitá, s květinovými tóny a lehkým citrusovým nádechem |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | lehce květinová a svěží, doplněná jemnými citrusovými tóny, přináší příjemný pocit lehkosti a svěžesti |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | velice jemná, sladká, teplá, s doteky květů a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | květinová, sladká, intenzivní, s citrusovými tóny |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | velmi jemná, s doteky květinových tónů a santalu |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | subtilně květinová, jemně chvějivá s tóny lilie |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | svěží, mírně sladká a lehce pudrová |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | kombinace lehkých citrusových a ovocných tónů s hlubšími květinovými akordy |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | bohatá a exotická, s dřevitými, květinovými a kořeněnými akordy |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | květinová a citrusová, s jemnými medovými a kořeněnými tóny |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | orientální, bohatá a smyslná, s hlubokými kořeněnými tóny, květinovými akordy a závanem exotických dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |