Attar olej-MANJARI

Hmotnost 14 g
Vůně jemná květinová v kombinaci se smyslnými tóny ambry, dotýká se přímo všech našich smyslů a duše, oslovuje nás svou tajemnou a tajuplnou energií pradáv
Výška 5 cm
Země původu Indie
Typ obal sklo

skladem
550 Kč

 

Slovo attar pochází z arabštiny a znamená vůně. Jedná se o vysoce koncentrované přírodní vonné oleje, jejichž používání se datuje do doby před pěti tisíci lety, možná i dále. Tyto vůně byly výsadou králů a královen, také v arabském světě byly určeny pouze elitním rodinám. Během věků se začaly používat i v hinduistických a buddhistických meditačních praktikách, dosáhly jak hlubokého duchovního rozměru, tak i smyslného potěšení a formy obětiny. Tyto nealkoholické, unikátní oleje jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a citlivě míseny a destilovány tak, by Vám přinesly pozitivní vibrace lásky, štěstí, smyslnosti i prosperity. Jejich exotické vůně  Vás potěší po celý den.


Manjari - tento královský attar olej má jemnou květinovou vůni v kombinaci se smyslnými tóny ambry, dotýká se přímo všech našich smyslů a duše, oslovuje nás svou tajemnou a tajuplnou energií pradávných exotických zahrad a zvláštní atmosférou klidného a hloubavého orientálního luxusu.

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!