Cena celkem s DPH
0 Kč
Kolekce ANTIK představuje vzácné tibetské zpívající mísy s autentickým původem, jedinečnou rezonancí a hlubokým harmonickým zvukem. Každá antik tibetská mísa pochází ze soukromé sbírky a byla pečlivě vybrána podle kvality tónu, délky dozvuku a celkového zvukového projevu.
Tyto starobylé tibetské mísy vynikají bohatým, vrstevnatým zvukem, přirozenou patinou a tradičním ručním zpracováním. Jsou ideální pro meditaci, muzikoterapii i sběratelské účely.
Pokud hledáte originální tibetskou zpívající mísu s historickou hodnotou a výjimečnou energií, kolekce ANTIK nabízí skutečně unikátní nástroje s neopakovatelným charakterem. Pro další léčivé hudební nástroje navštivte také kategorii Léčivé zvuky.
| Hmotnost | 1381 g |
| Průměr | 16.5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Země původu | Himálajská oblast |
| Hmotnost | 347 g |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 6 cm |
| Země původu | Himálajská oblast |
| Hmotnost | 1600 g |
| Průměr | 17.5 cm |
| Výška | 10.0 cm |
| Země původu | Himálajská oblast |