Cena celkem s DPH
0 Kč
Objevte kolekci dvanácti přírodních vykuřovacích směsí pro znamení zvěrokruhu vytvořených podle charakteru a energie jednotlivých astrologických znamení. Každá směs Original Rymer obsahuje pečlivě vybrané pryskyřice, byliny a dřeva nejvyšší kvality, které společně vytvářejí jedinečný aromatický i energetický charakter.
Vykuřovací směsi pro znamení zvěrokruhu jsou navrženy tak, aby podpořily přirozené silné stránky jednotlivých znamení a zároveň pomáhaly harmonizovat jejich vnitřní nerovnováhu.
Vonné směsi jsou vhodné pro každodenní vykuřování, meditaci, očistné rituály, chvíle odpočinku i vědomou práci se záměrem. Díky originálním kombinacím přírodních surovin přinášejí jedinečné vůně inspirované charakterem jednotlivých znamení zvěrokruhu.
Kolekce vykuřovacích směsí Original Rymer propojuje tradiční vykuřování, přírodní vůně a symboliku astrologie do harmonického celku, který potěší každého milovníka rituálů, přírodních vůní a duchovní atmosféry.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | kořenitá, zemitá, povzbuzující a zároveň konejšivá, spíše těžšího charakteru |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | celistvá, pryskyřičnatě bylinná, s energickými i zklidňujícími tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemná, hřejivá, smyslná a uklidňující, s lehce nasládlým a zemitým podtónem |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | pryskyřičnatá, bylinná, sladce konejšivá, vícevrstvá a jemně pikantní, posilující a harmonizující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | ohnivě teplá, sladce konejšivá a kořenitá, s doteky dřeva a exotického koření, přinášející světlo a optimismus |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | teple kořenitá, hřejivá a povzbuzující, jemně konejšivá i lehce vášnivá |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemně bylinná s květinovými a hřejivými tóny, doplněná o chladivé nuance připomínající vodní hloubky |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | hluboká, mnohovrstevná, bylinně pryskyřičnatá a jemně nasládlá, tajemná a proměnlivá |
| Země původu | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá a tajemná, s temnějšími tóny připomínajícími mystiku, vášeň i sílu proměny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | kořenitě horká, sladce pižmová a pryskyřičnatá, s konejšivými a jemně zemitými zklidňujícími tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | lehká, svěží a étericky pryskyřičnatá, se vzdušnými, jemně kouřovými a dřevitými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Vůně | lehká, vzdušná a chladivá, příjemně čerstvá, nabitá energií, posilující a povzbuzující |
| Země původu | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Způsob spalování |