O nás

Vítejte na stránkách, které se zabývají převážně vykuřovadly, stejně tak i dalšími předměty, které možná na první pohled s vykuřováním nemají nic společného, ale podle našeho názoru se v dlouhé historii lidstva právě s těmito obřady a rituály velmi těsně pojí. 

Krédem naší firmy je nabídnout Vám co nejširší sortiment vykuřovadel v co možná nejvyšší kvalitě. Jako podnikatelský subjekt jsme na trhu již mnoho let a během této doby jsme schopni stále rozšiřovat nabídku těch nejlepších surovin. Striktně dbáme na to, abyste si mohli vychutnat vůně čistě přírodní, abychom Vám pokud možno nenabízeli nic, co obsahuje syntetické příměsi, barviva a umělé vonné složky. 

Stejné kritérium kvality platí i při výběru ostatního zboží pro Vás, např. tibetských mís, kamenů a šamanských bubnů

V neposlední řadě dbáme na udržitelnou ochranu přírody a životního prostředí, finančně přispíváme organizacím, jež jsou v tomto směru aktivní a podporujeme přímo naše dodavatele v jejich domovských zemích. Všechny materiály použité k zabalení balíků pro Vás jsou z prověřených recyklovaných zdrojů. Tímto chceme poděkovat Vinotéce Goldšmídovi za jejich pomoc a dodávky kartonových krabic.

Věříme, že se Vám bude na našich stránkách nakupovat dobře, pokud ano, budeme rádi, když se o to podělíte s ostatními, pokud ne, neváhejte nás kontaktovat, abychom mohli vše napravit.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat