Attar olej-PADMA

Hmotnost 14 g
Vůně sladce ovocná s doteky exotických květin a kořenitými tóny hřebíčku, která nám přináší pocity krásy, štěstí a radosti
Výška 5 cm
Země původu Indie
Typ obal sklo

skladem
450 Kč

 

Slovo attar pochází z arabštiny a znamená vůně. Jedná se o vysoce koncentrované přírodní vonné oleje, jejichž používání se datuje do doby před pěti tisíci lety, možná i dále. Tyto vůně byly výsadou králů a královen, také v arabském světě byly určeny pouze elitním rodinám. Během věků se začaly používat i v hinduistických a buddhistických meditačních praktikách, dosáhly jak hlubokého duchovního rozměru, tak i smyslného potěšení a formy obětiny. Tyto nealkoholické, unikátní oleje jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a citlivě míseny a destilovány tak, by Vám přinesly pozitivní vibrace lásky, štěstí, smyslnosti i prosperity. Jejich exotické vůně  Vás potěší po celý den.


Padma je slovo ze sanskrtu, označující lotos. Zatímco jeho kořeny jsou v bahně a vodě, jeho překrásný květ se rozvíjí na vodní hladině a symbolizuje probuzení duše do svého přirozeného božího rozměru.  Tento olej má sladce ovocnou vůni s doteky exotických květin a kořenitými tóny hřebíčku, která nám přináší pocity krásy, štěstí a radosti se slavnostním nádechem do všedního dne.

 

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!