Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Meditační / Posilující / Obětina / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně nasládlá vanilková, s kořenitými tóny indických kopálů a sametově tajemnou ambrou |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | cca 20.0 g |
| Průměr | cca 2.2 cm |
| Délka | cca 4.5 cm |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Meditační / |
| Vůně | sladce dřevitá, orientální, subtilně květinová s kořenitými tóny |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sladce orientální se zemitými tóny, harmonicky vyvážená, konejšivá a tišící |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Posilující / |
| Vůně | jemně orientální, sladce konejšivá a animální, dráždivě erotizující, smyslná a tajemná |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Harmonizující / |
| Vůně | není prvoplánová, skrývají se v ní tóny růžových zahrad, květinové valéry, má pižmové i kořeněné vrstvy |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Curcuma longa |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Posilující / Očista / |
| Vůně | teplá, velice subtilní, kořenitá s orientálním a exotickým nádechem |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 29.5 g |
| Výška | 3.5 x 3.0 cm |
| Délka | 4.0 cm |
| Země původu | Maroko |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | jasně pryskyřičnatá, sametově balzamická a příjemně dřevitá, s čistým a hřejivým charakterem |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Magie / |
| Vůně | jedinečná meditační vůně, silná, sladce příjemná, magická, omamná |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Účinek | Relaxační / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | omamně sladká, opojná a sametová, s tóny santalu, pižma a jemných květin |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | těžká orientální, sladce květinová, nevtíravá a vyvážená s výrazným základem květů champaky |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 5 cm |
| Výška | 10 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Spirituální / Očista / |
| Vůně | zemitá, pryskyřičná, kořenitá a jemně nasládlá s nádechem myrhy |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |