Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Meditační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | intenzivní květinová, silně pryskyřičnatá, typicky indická |
| Délka | 8 cm |
| Balení | 8 ks |
| Země původu | Indie |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | zemitá, jemně kouřová a bylinná |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 30 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Latinský název | Juniperus recurva |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Meditační / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | výrazná, kořenitá a jemně jalovcová, čistá, svěží a povzbuzující |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | krystalicky čistá, posvátná a výjimečná, snoubí se v ní tóny vysokohorských jalovců a pěnišníků |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus recurva |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | intenzivní, pryskyřičnatá, průzračně čistá, po čerstvém jehličí |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | cca 15.0 g |
| Průměr | 0.5 cm |
| Délka | 22.5 cm |
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná a očistná |
| Země původu | Pakistán |
| Způsob spalování |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 30 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Latinský název | Salvia officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Léčebný / Magie / |
| Vůně | silná, kořeněná, aromaticky bylinná |
| Země původu | Chorvatsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Hyssopus officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Magie / |
| Vůně | bylinná, dřevitá, letně teplá |
| Země původu | Maďarsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ocimum basilicum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | čerstvě bylinná, svěží, citrusově sladká a zelená |
| Země původu | Egypt |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Thymus vulgaris |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Magie / |
| Vůně | typická kořeněná, bylinná a hřejivá |
| Země původu | Polsko |
| Způsob spalování |
| Délka | 10 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | pryskyřičnatá, bylinná, sladce konejšivá, vícevrstvá a pikantní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | hluboká, mnohovrstvá, bylinně pryskyřičnatá i jemně nasládlá, stejně neuchopitelná, jako znamení samo |
| Země původu | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Vůně | lehká, vzdušná a chladivá, příjemně čerstvá, nabitá energií, posilující a povzbuzující |
| Země původu | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | hořce zemitá, kořenitá, povzbuzující i konejšivá zároveň, spíše těžšího charakteru |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | zemitá, hutná, s orientálně sladkými mystickými doteky |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |