Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | bylinná, hřejivá, typicky vánoční |
| Výrobce | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Afrodiziakální / Relaxační / Meditační / Spirituální / Magie / |
| Vůně | po moři a bobrovině |
| Země původu | Rudé moře |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, hluboká a tajemná s nádechem kadidla a tóny orientu |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | pryskyřičnatá, jemně nasládlá se zemitými tóny myrhy |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá, lehká s tóny levandule |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Délka hoření | 20 min. |
| Průměr | 2.7 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Řecko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce orientální, balzamická a hluboká |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Piper nigrum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | kořenitá a pepřovitá, hřejivá a povzbuzující |
| Země původu | Vietnam |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce květinová, smyslná a omamná |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Nigella sativa |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | pikantní, aromatická a pepřová, mírně citrusová |
| Země původu | Egypt |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Myristica fragrans |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / |
| Vůně | kořenitá, aromatická, teplá, měkce ovocná |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | lehce balzámová, mírně zemitá s tóny pižma, hluboká, tajemná |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Verbena officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Magie / |
| Vůně | lehce citrónová, bylinná, svěží |
| Země původu | Albánie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | sladce balzamická, pryskyřičnatá, jemná a konejšivá |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liriosma ovata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Šamanismus / |
| Vůně | nasládlá, dřevitá s jemně kořenitým charakterem, lehce připomínající santal |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce pryskyřičná, orientální, harmonická a vyvážená, velmi příjemná |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aspidosperma quebracho - blanco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Afrodiziakální / Uklidnění / |
| Vůně | velmi příjemná, dřevitě exotická s jemným kadidlovým podtónem |
| Země původu | Argentina |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | kadidlovníková, pryskyřičnatá, těžší a smyslná |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Quassia amara |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Šamanismus / Uklidnění / |
| Vůně | dřevitá, jemně exotická a hladká, lehká a nenápadně uklidňující |
| Země původu | Jamajka |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce růžová, hluboká, orientální a květinová |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |