Cena celkem s DPH
0 Kč
| Latinský název | Brosimum acutifolium |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | lehká, dřevitě kořenitá s jemnými pryskyřičnými a lehce čokoládovými tóny |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická a pryskyřičnatá, typicky kadidlová, s jemně kořenitým nádechem |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Průměr | 4.5 cm |
| Délka | 13.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická s nádechem mandlí a citrusů, pryskyřičnatá a kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Průměr | cca 7.5 cm |
| Výška | cca 7.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Latinský název | Dryobalanops aromatica |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Očista / |
| Vůně | mimořádně jemná, čerstvá, chladivá, lehce kafrovitá |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | pyrit z Peru |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazná citrusově balzamická, která je svěží, pryskyřičnatá a typicky kadidlová |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | červený granát z Tanzánie |
| Objem | 270 ml |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kořenitá, dominantní je neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem |
| Výška | 22 cm |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Abies balsamea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Spirituální / |
| Vůně | jemná citrusová, se sladším, balzámovým nádechem |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Dracaena cinnabari |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Očista / |
| Vůně | kořenitá, lehká, pryskyřičnatě subtilní, temně hluboká a očistná |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora mukul |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | balzamická, jemně kořenitá, nasládlá, smetanová, dřevitě pryskyřičnatá |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus indica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | jemně dřevitá, pryskyřičnatá velmi příjemná, která jen mírně připomíná naše jalovčinky |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce dřevitá, hluboká a lehce hořce kořenitá, působí teple a uklidňujícím dojmem |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | netypická, sladce balzamická, jemně zemitá s tóny myrhy |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | očistná, silně bylinná, křišťálově čistá, s jasnými tóny jalovce himalájského |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | velmi jemná, sladce kořenitá, uklidňující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | hluboce očistná, sladce konejšivá a velmi spirituální |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | exotická, lehce omamná, tajemná |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |