Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Očista / Klidný spánek / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | bylinně očistná, lehce pryskyřičnatá, evokuje teplé, slunečné oblasti |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Posilující / Léčebný / Očista / |
| Vůně | svěží, jemně balzámová, bylinná, s chladivými tóny |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | balzámová, hluboce kadidlová a pryskyřičná |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Účinek | Léčebný / Afrodiziakální / Očista / Harmonizující / |
| Vůně | bohatá květinová, bylinná a sametově jemná, typicky růžová, působí hluboce a romanticky |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově santalová |
| Země původu | Papua Nová Guinea |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cymbopogon citratus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Léčebný / |
| Vůně | silná svěží vůně s chladným citrónovým nádechem |
| Země původu | Thajsko |
| Způsob spalování |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 50 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Magie / Uklidnění / |
| Vůně | jemná, balzámová a hřejivá pryskyřičnatá, upomínající na med a včelí vosk |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Valeriana officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Magie / |
| Vůně | lehce animální, bylinná, emně po čokoládě vonící aroma, které se dá označit jako velmi příjemné |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Anthemis nobilis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Uklidnění / Klidný spánek / |
| Vůně | lehká, subtilní bylinná s tóny medu a jablek |
| Země původu | Bulharsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | sladce vanilková, jemná, vysloveně příjemná se subtilně dřevitými tóny |
| Země původu | Turecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Relaxační / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | velmi archaická, sladce orientální i zemitá zároveň |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | bylinně čerstvá, krystalicky čistá a povznášející, se sladkými a konejšivými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Očista / Meditační / |
| Vůně | posvátná, silně očistná, sakrální a slavnostní, s dřevitě bylinnými a pryskyřičnatými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 5 cm |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 5 cm |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 5 cm |
| Výška | 1.2 cm |
| Délka | 19 cm |