Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Spirituální / Šamanismus / Očista / Provonění prostoru / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová s výraznějším grepovým tónem, doplněná typickými kadidlovými akcenty a pryskyřičně balzamickými tóny s jemným nádechem ambry |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | kadidlová, balzamická, sladce dřevitá, sametově pryskyřičnatá |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | pryskyřičnatě sametová se sladce dřevitými doteky |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Obětina / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, jemná a ušlechtilá květinová s opojnými nektarovými tóny a zemitými akcenty |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Meditační / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá, sladce kořenitá s tóny hřebíčku a čerstvými akcenty citronové trávy |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Kreativita / Harmonizující / Provonění prostoru / |
| Vůně | květinová, smyslná a orientální, obohacená o osvěžující citrusové tóny a hlubokou zemitost pačuli |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 17 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 7 cm |
| Průměr | cca 10 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 8 cm |
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 8 cm |
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 8 cm |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 7 cm |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 7 cm |