Cena celkem s DPH
0 Kč
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7 cm |
| FIRMY_CZ | ANO |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 18 cm |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 18 cm |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 18 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 16 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 16 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 16 cm |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | lehce dřevitá, teple kořenitá, jemně nasládlá s tóny santalu, jalovce a dalších vzácných himalájských léčivých bylin |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | vyváženě komplexní, příjemně pryskyřičnatá se sladkými akcenty vzácných dřev i pižmovými, zemitými tóny |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Očista / |
| Vůně | lehce nasládlá, dřevitě ušlechtilá a sametová, povznášející s tóny vzácných dřev i květinovou zemitostí pižma |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / |
| Vůně | příjemně kořenitá, zemitě pižmová a pryskyřičnatá s tóny vysokohorských bylin a vzácných dřev |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Obětina / Očista / |
| Vůně | nesmírně lehká a jemná, éterická i čistá, s jemnými tóny pižma a sametovými doteky pryskyřic |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Průměr | 10.5 cm |
| Výška | 24.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 15 cm |
| Výška | 14 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Kreativita / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | cítíme subtilní doteky exotických květů, s luxusním dřevitým podtextem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Kreativita / Afrodiziakální / Relaxační / |
| Vůně | chladivé tóny jasmínu jsou citlivě zjemněny sladkými doteky vanilky |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | kombinace dřevitých tónů, s nádechem vanilky, tonky a spirituální energií lotosového květu |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |