Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 557 g |
| Výška | 8.0 x 4.5 cm |
| Délka | 8.5 cm |
| Země původu | Maroko |
| Účinek | Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | kořenitá vůně šafránu se snoubí se sladkými květinovými tóny a duchovním nádechem kadidla |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 670 g |
| Výška | 11 x 7.5 cm |
| Délka | 35 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Meditační / Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | plně harmonická, sytě bylinná, kombinující červený a bílý santal, animální tóny kostusu s vysokohorskými jalovci a cedrem, podpořená orlářkou, hřebíčk |
| Délka | 22 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Posilující / Harmonizující / Provonění prostoru / |
| Vůně | svěží a vyvážená, dominují tóny dřevin jako je cedr, jalovec, santal a orlářka, doplněná zemitými doteky nardu a guggulu |
| Délka | 22 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 30 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / |
| Vůně | svěží a čerstvá květinová se slastnými tóny medových pohlazení a orientálními chladivými doteky |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Hmotnost | 590 g |
| Průměr | 8.5 cm |
| Délka | 16.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Posilující / Harmonizující / |
| Vůně | lesní, s nádechem jehličnanů, svěže jedlová a pryskyřičná |
| Délka | 15 cm |
| Balení | 9 ks |
| Země původu | Španělsko |
| Hmotnost | 100 g |
| Účinek | Provonění prostoru / |
| Vůně | uklidňující, heřmánek a levandule ve spojení s jemně medovými doteky kvetoucích letních zahrad |
| Délka | 14 cm |
| Balení | cca 220 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 100 g |
| Účinek | Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | kombinace luxusně dřevitých tónů spojených se smyslně lehkými květovými vůněmi typu jasmínu, doplněnými magickou růží a exotickými doteky osmantu |
| Délka | 14 cm |
| Balení | cca 220 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 100 g |
| Účinek | Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | čistá a lahodná, nesmírně jemně dřevitá, decentní |
| Délka | 14 cm |
| Balení | cca 220 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 170 g |
| Výška | 10 cm |
| Délka | 9 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Spirituální / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | skořice, levandule a jasmínu, které vytváří jedinečnou kompozici kořenitých tónů se sladce květinovými akcenty |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Relaxační / Meditační / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká vůně přírodní orlářky, s kořenitými i sladce květinovými tóny, doteky vzácného dřeva |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | ušlechtilá a smyslná vůně santalového dřeva s jemně dřevitými, sametovými tóny |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 8 cm |
| Vazba | je brožovaná |
| Autor | Wolf-Dieter Storl |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce sametová, jemně dřevitá s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |