Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Šamanismus / Obětina / |
| Vůně | hluboká, tajemná a plně prodchnuta energiemi amazonských „MAESTROS“, sametově bylinná, sladce tabáková |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Spirituální / Šamanismus / Obětina / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, harmonická a vyvážená, povznášející i uzemňující zároveň |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | svěží, jasná a zářivě čistá, s pryskyřičnatými doteky a sametově balzamickými vrstvami |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | dřevitě sladká, hluboká a pryskyřičnatá |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Relaxační / Afrodiziakální / Provonění prostoru / |
| Vůně | omamně květinová, jasmínová |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hořce zemitá, pryskyřičnatá a kořenitá |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Provonění prostoru / |
| Vůně | typicky skořicová, hřejivě kořenitá |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | sladká, kořenitá, s doteky květin a citrusů |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | lehce květinová, svěží, s dotekem citrusů |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | květinová a citrusová, s jemnými medovými a kořeněnými tóny |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | teplá, dřevitá a bohatá s jemnými kořeněnými tóny |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | tajemně květinová, sladce omamná a magická |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | jemně nasládlá, étericky čistá, duchovní s tóny santalu |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladce květinová, hluboká, tajemná, s výraznými tóny damašských růží |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | jemně květinová, sladce osvěžující, typicky jasmínová |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladce orientální, exotická, vzrušující, mírně zemitá |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | nesmírně jemná a subtilní, s doteky květinových tónů pižma |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | jemně citrusová, lehká a povznášející, smyslně erotizující |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | svěže citrusová, jemná, s tóny pomerančových květů |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
| Účinek | Meditační / Harmonizující / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemné tóny zelené Nag Champy s teplým kadidlem, sladkou vanilkou a medovým nádechem |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |