Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Kreativita / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně romantická, rafinovaná, sladce omamná a jemně žensky něžná růžová |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | teplá, zemitá, jemně nasládlá, pižmová |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | dřevitě chrámové doteky společně se sladšími subtóny, se snoubí s kadidlovníkovým základem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Léčebný / Klidný spánek / Očista / Spirituální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičnatá a nasládle dřevitá, s jemnými květinovými a lehce pižmovými tóny, připomínajícími opoponax |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | typicky santalová, omamně sladká se sametově dřevitým nádechem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Léčebný / Spirituální / |
| Vůně | hořce kořenitá, jemně dřevitá s lehce nasládlým mandlovým, hřejivým tónem a sladce dřevitým dozvukem |
| Země původu | Ogaden |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | dřevitá s tóny pryskyřic a kořenitým zakončením |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, typicky kadidlová |
| Země původu | Súdán |
| Způsob spalování |
| Poznámka | Vhodná na rychlozápalné uhlíky, vel. 2.7 cm |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Hmotnost | 620 g |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 6.0 cm |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / |
| Vůně | jemně nasládlou vůni s čerstvými tóny zralých broskví |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Posilující / |
| Vůně | vybraných zelených čajů, svěží, zelená a lehce ovocná |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 207 g |
| Průměr | 5 cm |
| Délka | 14 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 28 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Průměr | 9 cm |
| Výška | 10 cm |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 40 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Poznámka | objednáváte pouze malbu, přidejte buben odpovídající velikosti |
| Průměr | 50 cm |
| Země původu | Česká Republika |
| Objem | 221 ml |
| Účinek | Relaxační / Očista / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | výrazně květinová, sladká a smyslná, s jemně kořenitými a tropickými tóny a lehce zemitým podtónem |
| Výška | 22 cm |
| Země původu | Peru |