Cena celkem s DPH
0 Kč
Pryskyřice pro vykuřování vynikají svou přirozenou silou, bohatou vůní a hlubokou tradicí napříč kulturami. Nabízíme neobyčejně pestrý výběr prvotřídních pryskyřic získávaných z lokálních zdrojů po celém světě.
V nabídce najdete klasické kadidlo a myrhu používané po staletí k očistě a zklidnění mysli, pryskyřici dračí krev pro posílení a ochranu, aromatický kopál pro harmonizaci prostoru i kafr získávaný z kafrovníku, který je znám svěží, pronikavou vůní.
Pryskyřice jsou vhodné pro rituální vykuřování, meditaci, očistné a terapeutické účely i k vytvoření příjemné atmosféry.
Pokud vás zajímají i jiné druhy vykuřovadel, prohlédněte si celou nabídku v kategorii Vykuřovadla, kde najdete byliny, dřeva i vykuřovací svazky.
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazná citrusově balzamická, která je svěží, pryskyřičnatá a typicky kadidlová |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Prunus dulcis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Spirituální / |
| Vůně | jemná, dřevitě ovocná až květinová, teplá vůně s nádechem mandlí a karamelu |
| Země původu | Tunis |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea robusta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | hluboce tajemná a pryskyřičnatá, s drsnějším charakterem, který se prolíná se sladkými akcenty a smyslnými animálními tóny ambry |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | jasně pryskyřičnatá, sametově balzamická a příjemně dřevitá, s čistým a hřejivým charakterem |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazná, s citrusovým aroma i tóny mandlí, ovoce a květin |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Harmonizující / Při nachlazení / |
| Vůně | o něco výraznější než u borové kůry, silně pryskyřičnatá a balzamicky nasládlá, s typickými hlubokými lesními tóny |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemná a líbezná, balzamicky pryskyřičnatá, slabě kořeněná, obsahující tóny grepů a pomerančů |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Meditační / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá a balzamická, s lehkými citrusovo-mandlovými tóny |
| Země původu | Řecko - ostrov Chios |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Léčebný / Klidný spánek / Spirituální / |
| Vůně | výrazná, kořenitá a zemitá, sametově smyslná, s tóny hořkých mandlí a dřeva |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Humulus lupulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Magie / |
| Vůně | svěže bylinná, jemně nahořklá a poměrně silná, s hlubokým, lehce pryskyřičným charakterem |
| Země původu | Německo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Léčebný / Klidný spánek / Očista / Spirituální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičnatá a nasládle dřevitá, s jemnými květinovými a lehce pižmovými tóny, připomínajícími opoponax |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | svěží citrusová s tóny limetky, balzámu a vzácných dřevin, doplněná jemnými pryskyřičnými akcenty |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Léčebný / Spirituální / |
| Vůně | hořce kořenitá, jemně dřevitá s lehce nasládlým mandlovým, hřejivým tónem a sladce dřevitým dozvukem |
| Země původu | Ogaden |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Relaxační / Meditační / Při nachlazení / |
| Vůně | svěží kořenitá a balzamická vůně, která je typicky kadidlová, čistá a uklidňující |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia frereana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | typicky kadidlová, jemně balzamická a sametově hřejivá, s nasládlým pryskyřičným základem, a jemnými květinovými tóny a nádechem mošusu |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová s výraznějším grepovým tónem, doplněná typickými kadidlovými akcenty a pryskyřičně balzamickými tóny s jemným nádechem ambry |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | kadidlová, balzamická, sladce dřevitá, sametově pryskyřičnatá |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, typicky kadidlová |
| Země původu | Súdán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Při nachlazení / Meditační / Relaxační / Léčebný / Obětina / Očista / |
| Vůně | průzračně čistá, svěží, balzamicky pryskyřičnatá, doplněná o výrazně kořenité tóny |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |