Cena celkem s DPH
0 Kč
Pryskyřice pro vykuřování vynikají svou přirozenou silou, bohatou vůní a hlubokou tradicí napříč kulturami. Nabízíme neobyčejně pestrý výběr prvotřídních pryskyřic získávaných z lokálních zdrojů po celém světě.
V nabídce najdete klasické kadidlo a myrhu používané po staletí k očistě a zklidnění mysli, pryskyřici dračí krev pro posílení a ochranu, aromatický kopál pro harmonizaci prostoru i kafr získávaný z kafrovníku, který je znám svěží, pronikavou vůní.
Pryskyřice jsou vhodné pro rituální vykuřování, meditaci, očistné a terapeutické účely i k vytvoření příjemné atmosféry.
Pokud vás zajímají i jiné druhy vykuřovadel, prohlédněte si celou nabídku v kategorii Vykuřovadla, kde najdete byliny, dřeva i vykuřovací svazky.
| Latinský název | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Klidný spánek / Uklidnění / Relaxační / Kreativita / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá a balzamická, s lehkými citrusovo-mandlovými tóny |
| Země původu | Řecko - ostrov Chios |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera spp. |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | těžká, tajuplná a mystická, balzámová s jemně ovocnými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | cca 300 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, temně sladká, kouřová |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, temně sladká, kouřová |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula asa foetida |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Afrodiziakální / |
| Vůně | silná, intenzivní, s výraznými česnekovými až cibulovými tóny, doplněnými o ostře kořenitý a pryskyřičný nádech |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liquidambar styraciflua |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Očista / Magie / Uklidnění / |
| Vůně | jemná, slavnostní a balzamická se sladce květinovým, lehce smyslným charakterem |
| Země původu | Honduras |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Acacia senegal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / |
| Vůně | velmi jemná, nasládlá |
| Země původu | Súdán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Styrax tonkinensis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce balzámová, vanilková, měkká a jemná |
| Země původu | Laos |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Copaifera officinalis |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Léčebný / Při nachlazení / |
| Vůně | osvěžující, pryskyřičnatá a jemně kořenitá, s příjemným zemitým podtónem, který jí dodává hloubku a přirozenost |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium nodulosum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | hluboká, tajemná a vícevrstvá, s jemným květinovým nádechem a nasládlými tóny zralého melounu |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Styrax weberbaueri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | mnohovrstvá, hluboká, připomínající mírně damaru či sal |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Dracaena cinnabari |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Očista / |
| Vůně | kořenitá, lehká, pryskyřičnatě subtilní, temně hluboká a očistná |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Mentha piperata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Spirituální / |
| Vůně | intenzivní, čerstvá a výrazně chladivá, s typickým mátovým charakterem |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora mukul |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | balzamická, jemně kořenitá, nasládlá, smetanová, dřevitě pryskyřičnatá |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická a pryskyřičnatá, typicky kadidlová, s jemně kořenitým nádechem |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce dřevitá, hluboká a lehce hořce kořenitá, působí teple a uklidňujícím dojmem |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická s nádechem mandlí a citrusů, pryskyřičnatá a kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | netypická, sladce balzamická, jemně zemitá s tóny myrhy |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Dryobalanops aromatica |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Očista / |
| Vůně | mimořádně jemná, čerstvá, chladivá, lehce kafrovitá |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Šamanismus / |
| Vůně | intenzivní, sladce pryskyřičnatá s balzamickými a kadidlovými tóny, působí zemitě, teple, s tóny typické pro palo santo |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |