Cena celkem s DPH
0 Kč
Pryskyřice pro vykuřování vynikají svou přirozenou silou, bohatou vůní a hlubokou tradicí napříč kulturami. Nabízíme neobyčejně pestrý výběr prvotřídních pryskyřic získávaných z lokálních zdrojů po celém světě.
V nabídce najdete klasické kadidlo a myrhu používané po staletí k očistě a zklidnění mysli, pryskyřici dračí krev pro posílení a ochranu, aromatický kopál pro harmonizaci prostoru i kafr získávaný z kafrovníku, který je znám svěží, pronikavou vůní.
Pryskyřice jsou vhodné pro rituální vykuřování, meditaci, očistné a terapeutické účely i k vytvoření příjemné atmosféry.
Pokud vás zajímají i jiné druhy vykuřovadel, prohlédněte si celou nabídku v kategorii Vykuřovadla, kde najdete byliny, dřeva i vykuřovací svazky.
| Latinský název | Boswellia neglecta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Spirituální / Obětina / Meditační / Léčebný / |
| Vůně | prykyřičnatě kadidlová, kořenitá s kafrovitým podtónem |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia occulta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Spirituální / Obětina / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | typicky kadidlová s citrusovým tónem a jemně balzamickým nádechem |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora kua |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Léčebný / Očista / Magie / |
| Vůně | jedinečná a komplexní, propojující balzámové a lehce ovocné tóny s výrazným suchým pižmovým charakterem |
| Země původu | Sokotra, Jemen |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora wildii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Léčebný / Spirituální / |
| Vůně | sladce balzámová, jemně kořenitá s dřevitým tónem |
| Země původu | Namibie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula galbaniflua |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Magie / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | komplexní dřevitě-zelená, s tóny mechu, pižma a bylin, doplněná balzámovými a jemně karamelovými podtóny |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia dalziellii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | svěže citrusová s balzamickými a kořenitými tóny |
| Země původu | Nigerie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ailanthus triphysa |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Meditační / Ochrana / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | hřejivě balzamická, výrazně květinová, doplněná o orientální zemitost a jemné tóny vzácných dřev |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia terebinthus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Očista / Léčebný / Uklidnění / |
| Vůně | nasládlá, lehce pryskyřičnatá, s balzamickým podtónem |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, balzamická se sladkými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia aethiopica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Meditační / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | svěží, citrusově pryskyřičnatá se zemitými a dřevitými tóny |
| Země původu | Etiopie |
| Způsob spalování |