Cena celkem s DPH
0 Kč
Pryskyřice pro vykuřování vynikají svou přirozenou silou, bohatou vůní a hlubokou tradicí napříč kulturami. Nabízíme neobyčejně pestrý výběr prvotřídních pryskyřic získávaných z lokálních zdrojů po celém světě.
V nabídce najdete klasické kadidlo a myrhu používané po staletí k očistě a zklidnění mysli, pryskyřici dračí krev pro posílení a ochranu, aromatický kopál pro harmonizaci prostoru i kafr získávaný z kafrovníku, který je znám svěží, pronikavou vůní.
Pryskyřice jsou vhodné pro rituální vykuřování, meditaci, očistné a terapeutické účely i k vytvoření příjemné atmosféry.
Pokud vás zajímají i jiné druhy vykuřovadel, prohlédněte si celou nabídku v kategorii Vykuřovadla, kde najdete byliny, dřeva i vykuřovací svazky.
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová s doteky limetky a mandarinky, přechází ke kořenitým až dřevitým vůním s pižmovitým nádechem |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, sladce balzamická a kořenitými tóny |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | teplá, sladce pryskyřičná, s prosvětlujícím a povznášejícím charakterem |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Abies balsamea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | lesní, zeleně jehličnatá, citrusová a balzamická |
| Země původu | Kanada |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papirifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Léčebný / Očista / |
| Vůně | sladce balzamická, pryskyřičnatá, těžce kadidlová |
| Země původu | Eritrea |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Meditační / Uklidnění / Očista / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, svěží, ovocná, smyslná a sametově kadidlová |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, pryskyřičnatá a nasládlá, s výraznějším kadidlovým akcentem, který jí dodává hloubku a charakter |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Dorema Ammoniacum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Magie / Očista / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, měkce nasládlá a kořenitá, hluboce spirituální až magická |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | lehce balzámová, jemně ovocná, typicky kadidlovníkovou, příjemně vícevrstvá a harmonická |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně kadidlová, sametově pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora erythrea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Léčebný / Očista / Magie / |
| Vůně | balzámově pryskyřičná, jemně nasládle dřevitá, s lehce karamelovým a myrhovým nádechem |
| Země původu | Namibie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Canarium strictum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, teple dřevitá s nádechem citrusů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | sladce balzamická, s jemně zemitými a dřevitými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Spirituální / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | jemně éterická, čirá a lehce citrónová, působí očistně, prosvětluje mysl a prostor |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera bipinnata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová a svěží, s jemnými dřevitými a lehce nasládlými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia rivae |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sametově kadidlová, medově sladká, jemně dřevitá |
| Země původu | Ogaden |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula persica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Uklidnění / |
| Vůně | výrazná, ostrá a kořenitá, s charakterem podobným asafoetidě |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzámová a sametově pryskyřičnatá, s jemným nádechem citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus sibirica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičnatá s jemným citrusovým nádechem |
| Země původu | Sibiř |
| Způsob spalování |