KADIDLO Somálsko, MAYDI

Latinský název Boswellia frereana
Hmotnost 20 g
Účinek Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální /
Vůně typicky kadidlová, lehce balzamická, sametově, teple hřejivá a sladce pryskyřičnatá s jemnými květinovými doteky a tóny mošusu
Země původu Somálsko
Způsob spalování

skladem
149 Kč

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici – kadidlo, zvané též olibanum.

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry, jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a spirituální rovinou bytí. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí, má také významné léčebné účinky.

Somálské sorty, které vám nabízíme, patří mezi to nejlepší nejen z této africké země, ale řadí se k tomu nejkvalitnějšímu kadidlu vůbec. Pochází z místních farem z divoce rostoucích stromů s respektem ke kvalitě suroviny a přírodě.


MAYDI - druh rostoucí divoce na malém území pouze v Somálsku, je označován za krále mezi kadidly. Někdy se nazývá také jako koptské kadidlo a svou kvalitou je přirovnáván k nejlepším druhům z Ománu. Má zlatou barvu ve středně velkých kusech s typicky kadidlovou, lehce balzamickou, sametově, teple hřejivou a sladce pryskyřičnatou vůní s jemnými květinovými doteky a tóny mošusu. Tato kvalita se označuje jako Mushaad, což znamená ten nejvyšší stupeň.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat