KADIDLO Somálsko, BEYO SWEET KENYA grade

Novinka
Latinský název Boswellia carteri
Hmotnost 20 g
Účinek Očistný / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální /
Vůně jemně citrusovou, pryskyřičnatou, sladkou vůni s výraznějším kadidlovým akcentem
Země původu Somálsko
Způsob spalování

skladem
129 Kč

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici – kadidlo, zvané též olibanum. 

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry, jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a spirituální rovinou bytí. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí, má také významné léčebné účinky.

Somálské kadidlo  BEYO SWEET KENYA grade pochází ze stromů rostoucích v horách na hranici s Keňou a může pocházet z obou stran hranice. Jde o vysoce ceněný druh, označovaný také jako africké žluté nebo sladké kadidlo. Jedná se o prémiovou kvalitu z místních farem a divoce rostoucích stromů sbírané s  respektem ke kvalitě suroviny a přírodě.

BEYO SWEET KENYA grade je pečlivě tříděná sorta kadidla s drobnějšími zrny, které vydává při spalování sladkou, balzamickou, jemně citrusovou a grepovou vůni s více kadidlovým nádechem.  

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat