Cena celkem s DPH
0 Kč
| Objem | 10 ml |
| Vůně | velice jemná, sladká, teplá, s doteky květů a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Poznámka | sada 5ks |
| Hmotnost | 60.7 g |
| Výška | cca 2.0 x 1.0 cm |
| Délka | cca 3.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Poznámka | sada 5ks |
| Hmotnost | 50.6 g |
| Výška | cca 2.0 x 1.0 cm |
| Délka | cca 3.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Poznámka | sada 5ks |
| Hmotnost | 49.4 g |
| Výška | cca 2.0 x 1.0 cm |
| Délka | cca 3.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Poznámka | sada 5ks |
| Hmotnost | 61.4 g |
| Výška | cca 2.0 x 1.0 cm |
| Délka | cca 3.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Hmotnost | 31.5 g |
| Výška | 1.8 x 2.7 cm |
| Délka | 3.8 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Meditační / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, balzamická až chrámová |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 50 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | exoticky dřevitá, sladce balzamická a mnohovrstvě orlářková |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 45-50 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | cca 16 g |
| Průměr | cca 2.2 cm |
| Délka | cca 4.0 cm |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Objem | 50 ml |
| Účinek | Očista / Spirituální / |
| Země původu | Španělsko |
| Vazba | je brožovaná |
| Autor | Wolf-Dieter Storl |
| Průměr | 5 cm |
| Výška | 10 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Hmotnost | 55.7 g |
| Výška | 3.0 x 3.7 cm |
| Délka | 3.6 cm |
| Země původu | Guinea |
| Hmotnost | cca 22 g |
| Průměr | cca 2 cm |
| Délka | 3.5 cm |