Vykuřovací prášek - MEN - SANG JA-TSA GYED

Novinka
Hmotnost 250 g
Účinek Spirituální / Meditační / Očistný / Obětina /
Vůně dřevitě bylinná, vznešeně chrámová, křišťálově čistá
Země původu Bhútán
Způsob spalování

skladem
559 Kč

Pálení obětních vykuřovadel má v Tibetu velmi dlouhou historii. Již staří šamani - bönpové pálili mnoho různých kuřidel a tato tradice přecházela postupně i do buddhistické praxe. Jako hlavní důvod bylo obětování božstvům, ochrana před zlými duchy a démony, očistění prostoru i vlastní karmy, karmy všech svých blízkých, všech cítících bytostí. 

Velmi často se spalují jalovcové větvičky, jimž se říká sang, ovšem toto slovo označuje vykuřovadla obecně, ale i konkrétní vykuřovací směs, hrubě namletou a obsahující více složek, často smísených, podobně jako u vonných tyčinek,  podle velmi starých receptů.

Přinášíme Vám vysoce kvalitní směs Sang přímo z Bhútánu, kde je buddhistická tradice ještě stále živá, neovlivněna západní komerční kulturou.

MEN - SANG JA-TSA GYED - je prémiová směs vysokohorských bylin a dřev, připravená podle starodávných receptur s ohledem na původní význam směsi sang, jejichž pravidelným pálením smazáváme karmu svou i karmu všech cítících bytostí. Tato směs má silný a hluboký očistný účinek nejen na tělesné a fyzické úrovni, ale především na té spirituální.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat