Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Obětina / Očista / Léčebný / |
| Vůně | kořenitě dřevitá, jemně pryskyřičnatá |
| Délka | 20.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Obětina / Meditační / Očista / |
| Vůně | subtilně dřevitá, sladce pryskyřičnatá s ovocnými doteky |
| Délka | 30 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Latinský název | Juniperus recurva |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / Obětina / |
| Vůně | jasně jalovcová, svěže dřevitá a očistná |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | bylinná, omamně pryskyřičná, mysticky tajemná |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | hřejivě bylinná, svěží až květinová |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametově bylinná se sladkými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Spirituální / Léčebný / Provonění prostoru / Očista / |
| Vůně | výrazně pryskyřičnatá, dřevitě kořenitá |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Hmotnost | 88.8 g |
| Výška | 4.5 x 3.0 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | Rusko - Bajkal |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně ovocná, květinová s doteky sakury a sladkými balzamickými tóny orlářky |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aetoxcylon sympetalum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, omamně dřevitá, s jemnými ovocnými a květinovými tóny, které působí exoticky |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Účinek | Relaxační / Očista / Uklidnění / |
| Vůně | kořenitá, svěží, očistná s levandulovými tóny |
| Délka | cca 19 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Latinský název | Thuja plicata |
| Vůně | pryskyřičnatá, hřejivá a osvěžující, připomínající jalovec |
| Délka | cca 22 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 24.2 g |
| Výška | 1.7 x 1.6 cm |
| Délka | 1.7 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Hmotnost | 23.5 g |
| Výška | 1.7 x 1.6 cm |
| Délka | 1.7 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Hmotnost | 23.8 g |
| Výška | 1.8 x 1.5 cm |
| Délka | 1.7 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Šamanismus / Magie / Spirituální / |
| Vůně | výrazně pryskyřičnatá, sladce bylinná, lesní a tajemná |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 5620 g |
| Průměr | 12.5 cm |
| Délka | 23 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Cassia fistula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | skořicová s ovocnými tóny a doteky karamelu a čokolády |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Punica granatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Magie / Posilující / Očista / |
| Vůně | bylinná, jemně ovocná až květinová |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |