Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 42.0 g |
| Výška | 3.5 x 3.3 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 162.5 g |
| Výška | 5.0 x 4.0 cm |
| Délka | 7.5 cm |
| Země původu | Polsko |
| Hmotnost | 360 g |
| Průměr | 7.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | cca 8 cm |
| Výška | cca 8 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Průměr | cca 10 cm |
| Výška | cca 10 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | sladce balzamická, kadidlová, spirituální |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Spirituální / Očista / |
| Vůně | jemná, subtilně duchovní, povznášející pryskyřičnatá a kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Spirituální / Očista / |
| Vůně | slavnostně vznešená, pryskyřičnatá, kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Očista / |
| Vůně | smyslně orientální, sladce dřevitá, kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Očista / |
| Vůně | sladce balzamická, sametově kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papirifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Léčebný / Očista / |
| Vůně | sladce balzamická, pryskyřičnatá, těžce kadidlová |
| Země původu | Eritrea |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Meditační / Uklidnění / Očista / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, svěží, ovocná, smyslná a sametově kadidlová |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Výška | 1 cm |
| Délka | 20 x 20 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Spirituální / Obětina / |
| Vůně | sladce dřevitá, posvátně chrámová a spirituální |
| Délka | 24.5 cm |
| Balení | cca 25 ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Obětina / Očista / |
| Vůně | jemně dřevitá, bylinná s tóny jalovce |
| Délka | 24.5 cm |
| Balení | cca 25 ks |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 100 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | výrazně kořenitá, bylinná, hluboce tajemná |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Meditační / |
| Vůně | jemně dřevitá, vznešeně chrámová a spirituální |
| Délka | 25.5 cm |
| Balení | cca ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Spirituální / Meditační / Obětina / |
| Vůně | subtilně dřevitá, bylinná s tajemnými tóny vzácných surovin |
| Délka | 25.5 cm |
| Balení | cca ks |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Harmonizující / |
| Vůně | zemitá, sladká, lehce bylinná, s pryskyřičnými tóny, osvěžující |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Výška | 12.5 cm |
| Délka | 47.5 cm |
| Země původu | Nepál |