Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 200 g |
| Výška | 5.4 x 3.5 cm |
| Délka | 6.0 cm |
| Země původu | Tanzánie |
| Hmotnost | 824 g |
| Průměr | 11.6 x 9.6 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 50 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sametově santalová, hluboce spirituálná a vznešená |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 45-50 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Spirituální / Meditační / |
| Vůně | něžně květinová, s dřevitými tóny a hlubokým spirituálním nádechem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Meditační / Uklidnění / |
| Vůně | jemně květinová, obohacená o smyslné tóny vzácných dřev a pryskyřic |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 8 cm |
| Délka | 25 cm |
| Země původu | Nepál |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemná, květinově dřevitá, s lehce kořenitým podtónem, proměnlivá a elegantní |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká, sametová a mnohovrstevnatá vůně s květinově-ovocnými, pryskyřičnými a jemně kořenitými tóny |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | orientální, dřevitá a jemně kořenitá, s lehce květinovým a balzamickým podtónem |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Průměr | 4.5 cm |
| Délka | 14.5 x 14.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 4.0 cm |
| Délka | 14.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 7,5 cm |
| Výška | 15 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | teplá a sametová, santalová, obohacená o pižmové nuance, a doteky ambry |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Spirituální / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, balzámově kořenitá, dřevitě orientální, s jemně bylinným nádechem |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Průměr | cca. 6 - 7 cm |
| Výška | cca 8.7 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 6.1 g |
| Výška | 0.7 x 1.0 cm |
| Délka | 2.0 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 27.8 g |
| Výška | 2.8 x 2.0 cm |
| Délka | 3.5 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 119 g |
| Výška | 5.0 x 4.5 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Hmotnost | 196.9 g |
| Výška | 4.4 x 4.5 cm |
| Délka | 7.5 cm |
| Země původu | Česká republika |