Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 13.9 g |
| Výška | 1.0 x 0.5 cm |
| Délka | 8.1 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 39.6 g |
| Výška | 2.0 x 2.5 cm |
| Délka | 4.1 cm |
| Země původu | Tanzánie |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Klidný spánek / Uklidnění / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | lehce dřevitá, sametově santalová s něžně sladkým nádechem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | cca. 5 g |
| Vůně | příjemně balzamická, středně těžká, květinová, s doteky kadidla |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevo |
| Hmotnost | cca. 5 g |
| Vůně | dřevitě omamná, hluboce smyslná, smyslně květinová s tajemnou atmosférou orientu |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevo |
| Hmotnost | cca. 5 g |
| Vůně | omamně květinová, smyslná s doteky damašské růže |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevo |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | výrazně orlářková, sametově dřevitá a podmanivá |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 815 g |
| Průměr | 16.0 cm |
| Výška | 8.8 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 5.0 g |
| Výška | 2.4 x 0.3 cm |
| Délka | 4.2 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 5.3 g |
| Výška | 2.5 x 0.3 cm |
| Délka | 3.8 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 5.8 g |
| Výška | 2.3 x 0.6 cm |
| Délka | 3.0 cm |
| Země původu | Rusko |
| Hmotnost | 19.6 g |
| Výška | 2.0 x 1.8 cm |
| Délka | 2.5 cm |
| Země původu | Afrika |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Léčebný / |
| Vůně | sladce dřevitá |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Magie / Šamanismus / Uklidnění / Očista / |
| Vůně | sladce dřevitá, skořicová s doteky amazonských bylin |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Léčebný / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, dřevitá a balzamická |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | sladce dřevitá, jemně květinová s bylinnými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Latinský název | Abies balsamea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | lesní, zeleně jehličnatá, citrusová a balzamická |
| Země původu | Kanada |
| Způsob spalování |