Cena celkem s DPH
0 Kč
| Výška | 21.0 cm |
| Délka | 17.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Latinský název | Salvia mellifera |
| Účinek | Obětina / Očista / Spirituální / |
| Vůně | jasně bylinná, typicky šalvějová se silnými tóny máty, hladce balzamická a opojná zároveň, krystalicky čistá |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 785 g |
| Průměr | 20 cm |
| Výška | 38.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Meditační / |
| Vůně | ušlechtile dřevitá, jemně ovocná a květinová s pryskyřičnatými doteky |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 25 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Průměr | 13.5 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 5 cm |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, pryskyřičnatá a nasládlá, s výraznějším kadidlovým akcentem, který jí dodává hloubku a charakter |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 4.0 cm |
| Výška | 17 cm |
| Délka | 12 cm |
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | příjemně dřevitá, sladce pryskyřičnatá a bylinná |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | x |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | opojně květinová, s jemnými tóny levandule, zahalena růžovým nádechem |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / Kreativita / |
| Vůně | pryskyřičná kompozice s jemnými akcenty guggulu a kadidla, zjemněná sametovým santalem a prohloubená hřejivými animálními tóny |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Provonění prostoru / Meditační / |
| Vůně | bohatá, sytě orientální květinová, s elegantními akcenty orlářky a ambry, působící noblesně a svůdně |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | výrazně pryskyřičnatá s balzamickými tóny |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 215 g |
| Průměr | 6.5 cm |
| Výška | 12.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 7 cm |
| Výška | 3.5 x 3.5 cm |
| Délka | 17.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Účinek | Obětina / Očista / Meditační / |
| Vůně | sladce ovocná, jemně dřevitá a pryskyřičná |
| Délka | 22.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |