Cena celkem s DPH
0 Kč
| Latinský název | Juniperus communis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemná, příjemná dřevitá s typickým jalovcovým charakterem |
| Země původu | Srbsko |
| Způsob spalování |
| Průměr | 10.5 cm |
| Výška | 6.0 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | cca 9.0 cm |
| Výška | cca 5.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 11.0 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 2300 g |
| Průměr | 33 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Při nachlazení / |
| Vůně | lesní, svěží, pryskyřičnatá, mírně kafrovitá |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Tetraclinis articulata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Uklidnění / Při nachlazení / Posilující / |
| Vůně | balzámová, mírně nasládlá, ovocná a ušlechtilá |
| Země původu | Maroko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | nasládlá, harmonická, složitá, mnohovrstvá, s orientálním nádechem, hladká a vznešená |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Klidný spánek / Uklidnění / Relaxační / Kreativita / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá a balzamická, s lehkými citrusovo-mandlovými tóny |
| Země původu | Řecko - ostrov Chios |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera spp. |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | těžká, tajuplná a mystická, balzámová s jemně ovocnými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | cca 300 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, temně sladká, kouřová |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, temně sladká, kouřová |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | typicky teplá santalová, dřevitá a krémová, s lehkými sladkými tóny |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / |
| Vůně | květinová s čistými a sametovými tóny narcisu |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Meditační / Provonění prostoru / Afrodiziakální / |
| Vůně | jemná jasmínová, s řadou květinových tónů a dřevitým podtónem |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Relaxační / Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | granátového jablka, svěží a osvěžující, velmi příjemná, podmanivá |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / |
| Vůně | pudrově lehce nasládlá, květinová, připomínající šeřík |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemná ovocná, s květinovými tóny |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | jemná, nasládlá, exotická až omamná |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Posilující / |
| Vůně | svěží, zelená, čerstvá s nádechem zeleného čaje |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |