Cena celkem s DPH
0 Kč
| Latinský název | Ferula galbaniflua |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Spirituální / Magie / |
| Vůně | komplexní dřevitě-zelená, s tóny mechu, pižma a bylin, doplněná balzámovými a jemně karamelovými podtóny |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Guaiakum officinale |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Posilující / Léčebný / |
| Vůně | teplá, kořeněná a zemitě pepřová, s povzbudivým a hřejivým účinkem |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora mukul |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Meditační / Uklidnění / Klidný spánek / |
| Vůně | intenzivní, aromatická, balzámová, nasládlá, mnohovrstvá |
| Země původu | Pákistán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Peganum harmala |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Magie / Uklidnění / |
| Vůně | s kakaovými a čokoládovými tóny, trpká, hořká bylinná |
| Země původu | Pakistán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Uklidnění / |
| Vůně | hluboká, mystická s tóny kadidla, sametovou jemností a zemitou esencí myrhy |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus communis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | lesní pryskyřičná a kořenitá |
| Země původu | Albánie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Klidný spánek / Léčebný / Při nachlazení / |
| Vůně | silně pryskyřičná a bylinná, starobylá, velmi typická, gumovitý podtón |
| Země původu | Polsko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | teplá, sladce pryskyřičná, jemně prosvětlující a rozveselující, s lehkým, povznášejícím charakterem |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, méně citrusová než u druhů z Ománu, vznešená, typicky kadidlová |
| Země původu | Etiopie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Magie / |
| Vůně | příjemná, sladce pryskyřičná a balzamická, s jemně starobylým a vzácným charakterem |
| Země původu | Borneo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Lavandula officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / |
| Vůně | svěže květinová, čistá a jasná, typicky levandulová |
| Země původu | Francie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | posvátná, ušlechtilá, chrámová, povznášející |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cistus ladaniferus |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | hluboká a tajemná, mnohovrstvá a stále se měnící, zpočátku květinová, ovocná, s nádechy sušených švestek, později mechová, lesní, s vůní starých míst |
| Země původu | Španělsko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | sladká, povznášející, typicky chrámová, s exotickými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | povznášející, kadidlově exotická, vytříbená |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | archaická, vznešená, teple květinová, neobvyklá |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora guidotti |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Spirituální / Obětina / Léčebný / |
| Vůně | sladká, balzámová a hřejivá, s nádechem tajemné atmosféry starých lesů a tichých knihoven |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pogostemon patchouli |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | zemitá, mírně dřevitá, hluboká a velmi intenzivní, odstraňuje nepříjemné pachy |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Myroxylon balsamum var. pereirae |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Léčebný / Relaxační / Při nachlazení / Šamanismus / |
| Vůně | vanilková, sladká a balzamická vůně s hřejivým, uklidňujícím charakterem |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |