Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Spirituální / Očista / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s doteky jehličí a živého ohně |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Spirituální / Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | lesní a pryskyřičnatá s doteky koření a zralého ovoce |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Spirituální / Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s tóny zralého ovoce a orientálního koření |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Relaxační / Meditační / Harmonizující / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně lesní, s tóny divokých bylin, květů a pryskyřic |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická, s pryskyřičnatými tóny |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá, balzamická s doteky sladkého koření |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Spirituální / Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | jemně dřevitá s květinovými tóny upomínající na rozkvetlou louku |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Délka hoření | 50 - 60 min. |
| Účinek | Očista / Spirituální / Uklidnění / Ochrana / |
| Vůně | lehce pryskyřičnatá, svěží citrusová s tóny grepu a citrónu, s krémově sladkým oříškovým nádechem mandlí |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 50 - 60 min. |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Očista / Uklidnění / |
| Vůně | sametově omamná, s typickými kadidlovníkovými tóny, kořenitými a dřevitými akcenty a balzamickou, hřejivou esencí |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 50 - 60 min. |
| Účinek | Ochrana / Očista / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | lehce pryskyřičnatá, svěží, dřevitá s tóny borovic a jehličnanů |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 50 -70 min. |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Provonění prostoru / Klidný spánek / |
| Vůně | ušlechtile sametová, sladce dřevitá, santalová |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 70 min. |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, typická vůně palo santa |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 60 - 70 min. |
| Účinek | Meditační / Harmonizující / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | balzamická a pryskyřičnatá, se sametově sladkými tóny a jemným orientálním nádechem |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce višňová, relaxační a konejšivá |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s doteky hořícího dřeva a čerstvého tabáku |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Účinek | Očista / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | vznešená, sladce dřevitá, posvátná a ušlechtilá |
| Délka | 26 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
| Latinský název | Hierochloe odorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | sladká, teplá, s jemným vanilkovým nádechem |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Spirituální / Klidný spánek / Obětina / |
| Vůně | balzámická, kořenitá a lehce hořkosladká, s jemnými doteky vzácných dřev |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Průměr | cca.5 cm |
| Délka | cca. 30 cm |
| Země původu | Nepál |