Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Harmonizující / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce vanilková, líbezně uklidňující |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Kreativita / Očista / Posilující / |
| Vůně | svěže bylinná, sladce dřevitá |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Očista / Spirituální / Meditační / |
| Vůně | jemně dřevitá a bylinná, s duchovní hloubkou a kořeněnými tóny, s jemným pryskyřičným základem doplněná sladkým medovým podtónem |
| Délka | 20.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Hmotnost | 4600 g |
| Výška | 33.0 x 15.0 cm |
| Délka | 18.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 5100 g |
| Průměr | 24.0 x 5.5 cm |
| Výška | 33.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 5.9 cm |
| Výška | 3.6 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 30 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | vznešená vůně santalu doplněná o kořenitost skořice a zemitost pačule a orlářky |
| Výrobce | Shoyeido |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování |
| Průměr | 9 cm |
| Výška | 2 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 2.8 x 2.8 cm |
| Délka | 24 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 3.0 cm |
| Délka | 21 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 10.5 cm |
| Autor | Paco Calvo |
| Průměr | 8.5 cm |
| Výška | cca 1.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | cca 1.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Délka hoření | cca 30 min. |
| Účinek | Uklidnění / Harmonizující / Meditační / |
| Vůně | jemně dřevitá, ušlechtile chrámová |
| Balení | 20 - 22 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 7 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |