Cena celkem s DPH
0 Kč
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s doteky hořícího dřeva a čerstvého tabáku |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Průměr | 2.0 cm |
| Délka | cca 12.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Latinský název | Hierochloe odorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | sladká, teplá, s jemným vanilkovým nádechem |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Spirituální / Klidný spánek / Obětina / |
| Vůně | balzámická, kořenitá a lehce hořkosladká, s jemnými doteky vzácných dřev |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Účinek | Očista / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | vznešená, sladce dřevitá, posvátná a ušlechtilá |
| Délka | 26 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | cca.5 cm |
| Délka | cca. 30 cm |
| Země původu | Nepál |
| Latinský název | Aloe vera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Meditační / Magie / |
| Vůně | je hořkosladká, s lehkým dotekem šafránu, připomíná sušené švestky a černý rybíz, jemně ovocná, ale zároveň tmavá a zemitá |
| Země původu | Jihoafrická Republika |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pimpinella anisum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Klidný spánek / Léčebný / Uklidnění / |
| Vůně | sladce kořenitá, teplá, lehce dřevitá a nahořklá |
| Země původu | Sýrie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Illicium verum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Uklidnění / |
| Vůně | sladce kořenitá, teplá a aromatická, připomíná hřebíček, anýz a jemnou vanilku s lehce dřevitým podtónem, evokuje Vánoce a Advent |
| Země původu | Vietnam |
| Způsob spalování |
| Výška | 3.8 x 0.3 cm |
| Délka | cca 26.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Styrax benzoin |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce balzámová, čokoládová až kořenitá |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cedrus atlantica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Magie / |
| Vůně | teplá, kořeněná, mírně nasládlá a balzamická, s uklidňujícím a harmonizujícím účinkem |
| Země původu | Francie |
| Způsob spalování |
| Autor | Ute Keil |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Při nachlazení / |
| Vůně | lesní, pryskyřičná a svěže balzamická, působí čistě a osvěžujícím dojmem |
| Země původu | Portugalsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Posilující / Meditační / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | jemná, éterická s lehkým citrónovým nádechem |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Výška | 3.5 cm |
| Délka | 5.5 x 22 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Turnera aphrodisiaca |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | sladká, bylinná, velmi příjemná, osobitá |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Canarium luzonicum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Kreativita / Harmonizující / |
| Vůně | lehká s citrónovým nádechem, upomínající na pryskyřici mastixu |
| Země původu | Filipíny |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Eucalyptus globulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | lehká, čerstvá, připomínající kafr, typicky eukalyptová |
| Země původu | Portugalsko |
| Způsob spalování |