Cena celkem s DPH
0 Kč
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, květinová, omamná, exotická |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / |
| Vůně | květinová, jemně bylinná, lehká levandulová |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | balzámově nasládlá, těžší, pižmová |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | těžší, květinová, mechová, kouřová, zemitá, exotická |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Posilující / |
| Vůně | kořeněná, svěže lesní, jehličnatá |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | jemně pižmová, lesní, zelená, svěží s dotekem santalu |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladká, teplá, konejšivá, typicky vanilková |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Očista / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | jemná, vznešená, éterická, má silný vztah k očistným silám andělů |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Magie / |
| Vůně | silná, hřejivá, balzamicko-bylinná, archaická a přírodní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pterocarpus soyauxii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Afrodiziakální / Relaxační / |
| Vůně | teplá, dřevitá s jemně balzamická, připomínající bílý santal, hřejivá a uklidňující |
| Země původu | Kongo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Coriandrum sativum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Léčebný / Harmonizující / |
| Vůně | kořenitá, typicky koriandrová |
| Země původu | Srbsko |
| Způsob spalování |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / Očista / |
| Vůně | příjemná, pryskyřičně-kořeněná, intenzivní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Peumus boldus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Klidný spánek / Uklidnění / Harmonizující / |
| Vůně | výrazná a osvěžující, aromatická, pryskyřičná s nádechem citronu |
| Země původu | Chile |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Alpinia officinarum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Posilující / |
| Vůně | lehce kořenitá, čerstvá, hřejivá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Zingiber officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / |
| Vůně | kořeněná, kafrovitá, čerstvá, planoucí |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Abelmoschus moschatus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Uklidnění / Magie / |
| Vůně | těžká, orientální, květinovo-balzámová, pižmová |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Elettaria cardamomum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / |
| Vůně | čerstvá, sladce kořenitá, nasládlá, mírně kafrovitá |
| Země původu | Guatemala |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Iris germanica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | lehce balzamická, jemnou, sladce pudrová, květinová a mírně fialková |
| Země původu | Maroko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Quercus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / |
| Vůně | dřevitá, teple kořenitá a hřejivá, s uzemňujícím a posilujícím účinkem |
| Země původu | Lucembursko |
| Způsob spalování |