Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | lehce bylinná, magicky kadidlová s tóny lesních pryskyřic |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 4.0 cm |
| Latinský název | Commiphora erythrea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Léčebný / Očista / Magie / |
| Vůně | balzámově pryskyřičná, jemně nasládle dřevitá, s lehce karamelovým a myrhovým nádechem |
| Země původu | Namibie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Canarium strictum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, teple dřevitá s nádechem citrusů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | sladce balzamická, s jemně zemitými a dřevitými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Spirituální / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | jemně éterická, čirá a lehce citrónová, působí očistně, prosvětluje mysl a prostor |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera bipinnata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová a svěží, s jemnými dřevitými a lehce nasládlými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia rivae |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sametově kadidlová, medově sladká, jemně dřevitá |
| Země původu | Ogaden |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula persica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Uklidnění / |
| Vůně | výrazná, ostrá a kořenitá, s charakterem podobným asafoetidě |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzámová a sametově pryskyřičnatá, s jemným nádechem citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus sibirica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičnatá s jemným citrusovým nádechem |
| Země původu | Sibiř |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Paubrasilia echinata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, exotická s doteky pryskyřic a balzámů |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, balzamická a hřejivá, sametová, měkká a typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cedrus libani |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická, s jemnými citrusovými tóny, které přinášejí svěžest a lehkost |
| Země původu | Blízký východ |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Ochrana / Očista / Prosperita / |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově balzamická |
| Výrobce | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Délka hoření | cca. 45 min. |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | jemně dřevitá a orientálně pryskyřičnatá s doteky květinových vůní |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Délka hoření | cca. 45 min. |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá, kořenitě dřevitá bez sladkých tónů |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Délka hoření | cca. 45 min. |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Meditační / Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | hluboce mnohovrstvá, santalová s doteky exotických pryskyřic a halmadi |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Délka hoření | cca. 45 min. |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | balzamicky pryskyřičnatá s výrazným podílem halmadi |
| Země původu | Indie |