Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřovací směsi představují harmonické kombinace pryskyřic, bylin, dřev a dalších přírodních ingrediencí namíchaných pro různé druhy vykuřování a rituálního použití. Každá směs vytváří jedinečnou atmosféru a nabízí specifický charakter vůně i energetického působení.
Vykuřovací směsi jsou vhodné pro očistu prostoru, meditaci, relaxaci, duchovní a náboženské rituály, terapeutické techniky i šamanské obřady. Pomáhají navodit klidnou atmosféru, podpořit soustředění, harmonizovat prostor a vytvořit prostředí vhodné pro práci se záměrem i vnitřním ztišením.
Mezi oblíbené směsi patří tradiční Bakhoor s bohatou orientální vůní, řecké chrámové směsi inspirované starobylými rituály nebo čakrové směsi určené k harmonizaci energie a podpoře vnitřní rovnováhy.
Každá vykuřovací směs přináší originální spojení vůní a umožňuje vytvořit osobní rituál podle aktuální nálady, potřeby nebo atmosféry, kterou chcete podpořit.
Pro správné a bezpečné spalování doporučujeme používat kvalitní vykuřovací pomůcky určené pro práci s vykuřovadly.
| Hmotnost | 130 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | teple dřevitá, zemitá, čistá jalovcová |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / Obětina / |
| Vůně | dřevitě bylinná, vznešeně chrámová, křišťálově čistá |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 150 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | dřevitá, kořenitě bylinná a svěže pryskyřičnatá |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 100 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | výrazně kořenitá, bylinná, hluboce tajemná |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / Obětina / |
| Vůně | jasně bylinná, jemně dřevitá s tóny himalájských aromatických rostlin |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 420 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Meditační / Očista / |
| Vůně | teple bylinná, konejšivá a uklidňující |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 140 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | jemná, s dřevitými a bylinnými tóny, které se plynule rozvíjejí do lehce pryskyřičného, hřejivého základu |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | intenzivní dřevitá s bohatými bylinnými nuancemi a hlubokými zemitými tóny |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Magie / |
| Vůně | jedinečná meditační vůně, silná, sladce příjemná, magická, omamná |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Posilující / Harmonizující / |
| Vůně | sladce kořenitá, jemně dřevitá, pryskyřičnatá i bylinná, mnohovrstvá s delikátním animálním dotekem |
| Výrobce | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Posilující / |
| Vůně | sladce cedrová s tóny starého dřeva a lesních pryskyřic |
| Výrobce | Vykuřovadla Rymer |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Očista / |
| Vůně | sladce balzamická, sametově kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Očista / |
| Vůně | smyslně orientální, sladce dřevitá, kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce orientální, smyslně exotická |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, dřevitá, smyslně orientální |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Relaxační / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | velmi archaická, sladce orientální i zemitá zároveň |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Očista / Uklidnění / |
| Vůně | kořenitě bylinná, hřejivá a konejšivá, s tóny jalovců a stepních pelyňků |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Meditační / |
| Vůně | sladce dřevitá, orientální, subtilně květinová s kořenitými tóny |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / |
| Vůně | vysloveně éterická, sametově pryskyřičnatá, hluboce spirituální s jemnými doteky dřevitého pižma a tóny rozkvetlých exotických zahrad |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Magie / |
| Vůně | pryskyřičnatá, balzamická, mírně dřevitá |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |