Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřovací směsi představují harmonické kombinace pryskyřic, bylin, dřev a dalších přírodních ingrediencí namíchaných pro různé druhy vykuřování a rituálního použití. Každá směs vytváří jedinečnou atmosféru a nabízí specifický charakter vůně i energetického působení.
Vykuřovací směsi jsou vhodné pro očistu prostoru, meditaci, relaxaci, duchovní a náboženské rituály, terapeutické techniky i šamanské obřady. Pomáhají navodit klidnou atmosféru, podpořit soustředění, harmonizovat prostor a vytvořit prostředí vhodné pro práci se záměrem i vnitřním ztišením.
Mezi oblíbené směsi patří tradiční Bakhoor s bohatou orientální vůní, řecké chrámové směsi inspirované starobylými rituály nebo čakrové směsi určené k harmonizaci energie a podpoře vnitřní rovnováhy.
Každá vykuřovací směs přináší originální spojení vůní a umožňuje vytvořit osobní rituál podle aktuální nálady, potřeby nebo atmosféry, kterou chcete podpořit.
Pro správné a bezpečné spalování doporučujeme používat kvalitní vykuřovací pomůcky určené pro práci s vykuřovadly.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, hluboká a tajemná s nádechem kadidla a tóny orientu |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá, lehká s tóny levandule |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazně květinová, s těžkými tóny magnólie, sladce orientální a omamně hluboká |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | pryskyřičnatá s tóny mastixu a sladce orientálními doteky |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | pryskyřičnatá, jemně nasládlá se zemitými tóny myrhy |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | kadidlovníková, pryskyřičnatá, těžší a smyslná |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sladce růžová, hluboká, orientální a květinová |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | typicky skořicová, teple kořenitá, sladká, suchá, a příjemně dřevitá |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | lehce balzámová, mírně zemitá s tóny pižma, hluboká, tajemná |
| Země původu | Řecko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | jemně dřevitá, orlářková s doteky citrusů a svěží květinovou vůní |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | květinová, lehce pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | dřevitá, lehce pižmovitá s květinovými tóny jasmínu a orlářky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce dřevitá, květinová s ovocnými doteky orlářky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | jemně dřevitá s hořko sladkými doteky orlářky a ovocnými a květinovými tóny |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Účinek | Očista / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | jasná, sametově pryskyřičnatá s citrusovými tóny |
| Výrobce | Vykuřovadla Rymer |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | jemně dřevitá s akcentem červeného pomeranče a růžovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | teplá, konejšivá vůně s hlubokými a smyslnými doteky orlářky, ambry a tóny višní i sladkého ovoce |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Afrodiziakální / Harmonizující / |
| Vůně | jemná, sametová vůně santalu s hlubokou, sladce orientální a smyslnou vůní |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | omamná kombinace těžkých květinových tónů se sametovou vůní orlářky a dřevitými doteky santalového dřeva |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / Obětina / |
| Vůně | jasně bylinná, dřevitě kořenitá, hluboce spirituální |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |