Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřovací směsi představují harmonické kombinace pryskyřic, bylin, dřev a dalších přírodních ingrediencí namíchaných pro různé druhy vykuřování a rituálního použití. Každá směs vytváří jedinečnou atmosféru a nabízí specifický charakter vůně i energetického působení.
Vykuřovací směsi jsou vhodné pro očistu prostoru, meditaci, relaxaci, duchovní a náboženské rituály, terapeutické techniky i šamanské obřady. Pomáhají navodit klidnou atmosféru, podpořit soustředění, harmonizovat prostor a vytvořit prostředí vhodné pro práci se záměrem i vnitřním ztišením.
Mezi oblíbené směsi patří tradiční Bakhoor s bohatou orientální vůní, řecké chrámové směsi inspirované starobylými rituály nebo čakrové směsi určené k harmonizaci energie a podpoře vnitřní rovnováhy.
Každá vykuřovací směs přináší originální spojení vůní a umožňuje vytvořit osobní rituál podle aktuální nálady, potřeby nebo atmosféry, kterou chcete podpořit.
Pro správné a bezpečné spalování doporučujeme používat kvalitní vykuřovací pomůcky určené pro práci s vykuřovadly.
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidnění / Posilující / |
| Vůně | jemně zemitá a dřevitá, s lehkým ovocným nádechem a delikátními tóny myrhy |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | teple kořenitá, hřejivá a povzbuzující, jemně konejšivá i lehce vášnivá |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemně bylinná s květinovými a hřejivými tóny, doplněná o chladivé nuance připomínající vodní hloubky |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Spirituální / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, balzámově kořenitá a dřevitě orientální, s jemně bylinným nádechem |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | hluboká, mnohovrstevná, bylinně pryskyřičnatá a jemně nasládlá, tajemná a proměnlivá |
| Země původu | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemně subtilní a éterická, s lehce nasládlým charakterem a něžnými tóny lotosového květu |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Harmonizující / |
| Vůně | jemně květinová, s příjemnými zemitě kořenitými tóny a dotekem skořice |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá a tajemná, s temnějšími tóny připomínajícími mystiku, vášeň i sílu proměny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | kořenitě horká, sladce pižmová a pryskyřičnatá, s konejšivými a jemně zemitými zklidňujícími tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Relaxační / Meditační / Kreativita / Uklidnění / |
| Vůně | s dřevitými orientálními tóny a jemným květinovým nádechem jasmínu |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / Kreativita / |
| Vůně | sladce opojná, zahalená do jemného nádechu vanilky |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | lehká, svěží a étericky pryskyřičnatá, se vzdušnými, jemně kouřovými a dřevitými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemná, lehce kafrovitá, kadidlovo-citrónová |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Vůně | lehká, vzdušná a chladivá, příjemně čerstvá, nabitá energií, posilující a povzbuzující |
| Země původu | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / |
| Vůně | příjemně kořenitá, zemitě pižmová a pryskyřičnatá s tóny vysokohorských bylin a vzácných dřev |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Obětina / Očista / |
| Vůně | nesmírně lehká a jemná, éterická i čistá, s jemnými tóny pižma a sametovými doteky pryskyřic |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | vyváženě komplexní, příjemně pryskyřičnatá se sladkými akcenty vzácných dřev i pižmovými, zemitými tóny |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | lehce dřevitá, teple kořenitá, jemně nasládlá s tóny santalu, jalovce a dalších vzácných himalájských léčivých bylin |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Očista / |
| Vůně | lehce nasládlá, dřevitě ušlechtilá a sametová, povznášející s tóny vzácných dřev i květinovou zemitostí pižma |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |