Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřovací směsi představují harmonické kombinace pryskyřic, bylin, dřev a dalších přírodních ingrediencí namíchaných pro různé druhy vykuřování a rituálního použití. Každá směs vytváří jedinečnou atmosféru a nabízí specifický charakter vůně i energetického působení.
Vykuřovací směsi jsou vhodné pro očistu prostoru, meditaci, relaxaci, duchovní a náboženské rituály, terapeutické techniky i šamanské obřady. Pomáhají navodit klidnou atmosféru, podpořit soustředění, harmonizovat prostor a vytvořit prostředí vhodné pro práci se záměrem i vnitřním ztišením.
Mezi oblíbené směsi patří tradiční Bakhoor s bohatou orientální vůní, řecké chrámové směsi inspirované starobylými rituály nebo čakrové směsi určené k harmonizaci energie a podpoře vnitřní rovnováhy.
Každá vykuřovací směs přináší originální spojení vůní a umožňuje vytvořit osobní rituál podle aktuální nálady, potřeby nebo atmosféry, kterou chcete podpořit.
Pro správné a bezpečné spalování doporučujeme používat kvalitní vykuřovací pomůcky určené pro práci s vykuřovadly.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Uklidnění / |
| Vůně | hluboká, mystická s tóny kadidla, sametovou jemností a zemitou esencí myrhy |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / |
| Vůně | svěží, jasná, intenzivní s citrusovými tóny a nádechem kadidlovníku |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | hluboce očistná, sladce konejšivá a velmi spirituální |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Magie / |
| Vůně | silná, hřejivá, balzamicko-bylinná, archaická a přírodní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Spirituální / Očista / |
| Vůně | slavnostně vznešená, pryskyřičnatá, kadidlová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | něžnou, čerstvě květinovou vůni s tóny pryskyřic a pižma, sladce omamnou a sametově konejšivou zároveň |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | sladce balzamická, kadidlová, spirituální |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sladce orientální se zemitými tóny, harmonicky vyvážená, konejšivá a tišící |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Meditační / |
| Vůně | sladká, těžší vůně, vznešená a exotická, typicky indická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Spirituální / Magie / |
| Vůně | pryskyřičnatá, sladce kořenitá, hluboce mystická |
| Výrobce | Vykuřovadla Rymer |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | mnohovrstvá, sladká i zemitá, komplexní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Posilující / |
| Vůně | jemně orientální, sladce konejšivá a animální, dráždivě erotizující, smyslná a tajemná |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | archaická, vznešená, teple květinová, neobvyklá |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | nasládlá, harmonická, složitá, mnohovrstvá, s orientálním nádechem, hladká a vznešená |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | krystalicky čistá, posvátná a výjimečná, snoubí se v ní tóny vysokohorských jalovců a pěnišníků |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | čerstvě bylinná, pryskyřičnatá, sladce travnatá, příjemně osvěžující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Ochrana / Očista / Prosperita / |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově balzamická |
| Výrobce | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Spirituální / |
| Vůně | sladká, povznášející, typicky chrámová, s exotickými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Šamanismus / Magie / Spirituální / |
| Vůně | výrazně pryskyřičnatá, sladce bylinná, lesní a tajemná |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | velmi jemná, sladce kořenitá, uklidňující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |