Vykuřovací směs - NEBESKÝ VAVŘÍN

Hmotnost 20 g
Účinek Očistný / Léčebný / Spirituální / Magie /
Vůně jedinečné aroma, snoubící v sobě kořenité tóny vavřínu s typicky indickým pojetím vůní, s doteky květin, ostře pižmovitých akcentů a pryskyřičnatě gum
Země původu Indie
Způsob spalování

skladem
79 Kč

Toto kuřidlo je na hranici mezi bylinou a vykuřovací směsí. Jedná se o plody vavřínu, jež se v Indii napouští esenciálním vavřínovým olejem i dalšími substancemi na podpoření jeho vůně a účinků. Tato kompozice pak vytváří jedinečné aroma, snoubící v sobě kořenité tóny vavřínu s typicky indickým pojetím vůní, s doteky květin, ostře pižmovitých akcentů a pryskyřičnatě gumovitých vrstev.

Tradičně se směs zapalovala pro své schopnosti posílit věštbu, léčbu a ochranné účinky. Také přináší úspěch a sebevědomí, lásku milované osoby, posiluje partnerské vztahy, v magické praxi sloužila jako inicializační kuřidlo, jedná se o neobyčejný očistný prostředek, v Indii se mísí se santalem na zahnání negativity a přivolání silné ochrany, dokáže nás naladit na vhled do budoucnosti, posiluje prorocké sny a jakékoli předpovědi.

Vavřín nás obecně spojuje s božským principem, přináší světlo, je to typická byliny letního slunovratu, přináší slunce a lásku.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat