Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, pryskyřičnatá a nasládlá, s výraznějším kadidlovým akcentem, který jí dodává hloubku a charakter |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia frereana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | typicky kadidlová, jemně balzamická a sametově hřejivá, s nasládlým pryskyřičným základem, a jemnými květinovými tóny a nádechem mošusu |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | netypická, sladce balzamická, jemně zemitá s tóny myrhy |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | lehce balzámová, jemně ovocná, typicky kadidlovníkovou, příjemně vícevrstvá a harmonická |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, typicky kadidlová |
| Země původu | Súdán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Theobroma cacao |
| Hmotnost | 20 g |
| Vůně | příjemná, upomínající na čerstvě uvařené kakao |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Elettaria cardamomum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / |
| Vůně | čerstvá, sladce kořenitá, nasládlá, mírně kafrovitá |
| Země původu | Guatemala |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Amomum subulatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | kořenitě čerstvá, výrazně kafrovitá s dřevitými a kouřovitými podtóny |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cassia fistula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | skořicová s ovocnými tóny a doteky karamelu a čokolády |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Copaifera officinalis |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Léčebný / Při nachlazení / |
| Vůně | osvěžující, pryskyřičnatá a jemně kořenitá, s příjemným zemitým podtónem, který jí dodává hloubku a přirozenost |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | jasně pryskyřičnatá, sametově balzamická a příjemně dřevitá, s čistým a hřejivým charakterem |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera bipinnata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová a svěží, s jemnými dřevitými a lehce nasládlými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Magie / |
| Vůně | příjemná, sladce pryskyřičná a balzamická, s jemně starobylým a vzácným charakterem |
| Země původu | Borneo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera spp. |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | těžká, tajuplná a mystická, balzámová s jemně ovocnými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | teplá, sladce pryskyřičná, jemně prosvětlující a rozveselující, s lehkým, povznášejícím charakterem |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | teplá, sladce pryskyřičná, s prosvětlujícím a povznášejícím charakterem |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | sladce balzamická, s jemně zemitými a dřevitými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |