Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Artemisia tridentata |
| Vůně | silná, bylinná a lehce kořeněná, typicky pelyňková |
| Délka | cca 12 cm |
| Země původu | USA |
| Latinský název | Piper nigrum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | kořenitá a pepřovitá, hřejivá a povzbuzující |
| Země původu | Vietnam |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium nodulosum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | hluboká, tajemná a vícevrstvá, s jemným květinovým nádechem a nasládlými tóny zralého melounu |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Styrax weberbaueri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | mnohovrstvá, hluboká, připomínající mírně damaru či sal |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Myroxylon balsamum var. pereirae |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Léčebný / Relaxační / Při nachlazení / Šamanismus / |
| Vůně | vanilková, sladká a balzamická vůně s hřejivým, uklidňujícím charakterem |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus pinea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | výrazná, svěží a pryskyřičná, po jehličnanech s kořenitým charakterem a jemně nasládlým podtónem |
| Země původu | Francie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Abelmoschus moschatus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Uklidnění / Magie / |
| Vůně | těžká, orientální, květinovo-balzámová, pižmová |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Citrus Aurantium |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | měkce bylinná, konejšivá a doteky pomerančového aroma |
| Země původu | Španělsko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Magie / Uklidnění / |
| Vůně | jemná, balzámová a hřejivá pryskyřičnatá, upomínající na med a včelí vosk |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Acorus calamus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | hořko-kořenitá, mírně skořicová, teplá a exotická |
| Země původu | Ukrajina |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Quassia amara |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Šamanismus / Uklidnění / |
| Vůně | dřevitá, jemně exotická a hladká, lehká a nenápadně uklidňující |
| Země původu | Jamajka |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aspidosperma quebracho - blanco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Afrodiziakální / Uklidnění / |
| Vůně | velmi příjemná, dřevitě exotická s jemným kadidlovým podtónem |
| Země původu | Argentina |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Rosmarinus officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | silná bylinná, ostře hořká, typicky rozmarýnová |
| Země původu | Maroko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná a očistná |
| Země původu | Pakistán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná a očistná |
| Země původu | Maroko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Uklidnění / Očista / Magie / |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula persica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Uklidnění / |
| Vůně | výrazná, ostrá a kořenitá, s charakterem podobným asafoetidě |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea robusta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | hluboce tajemná a pryskyřičnatá, s drsnějším charakterem, který se prolíná se sladkými akcenty a smyslnými animálními tóny ambry |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, čerstvá, pročisťující, s intenzivními kafrovými a kořenitými bylinnými tóny |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Léčebný / Magie / |
| Vůně | silná, kořeněná, aromaticky bylinná |
| Země původu | Chorvatsko |
| Způsob spalování |