Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, čerstvá, pročisťující, s intenzivními kafrovými a kořenitými bylinnými tóny |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Léčebný / Magie / |
| Vůně | silná, kořeněná, aromaticky bylinná |
| Země původu | Chorvatsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Tetraclinis articulata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Uklidnění / Při nachlazení / Posilující / |
| Vůně | balzámová, mírně nasládlá, ovocná a ušlechtilá |
| Země původu | Maroko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Afrodiziakální / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | sametově sladká, ušlechtilá a typicky santalová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum spicatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametová, s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Austrálie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, sametová a hřejivá s typickými santalovými tóny, jemná a uklidňující |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce sametová s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově santalová |
| Země původu | Papua Nová Guinea |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pterocarpus soyauxii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Afrodiziakální / Relaxační / |
| Vůně | teplá, dřevitá s jemně balzamická, připomínající bílý santal, hřejivá a uklidňující |
| Země původu | Kongo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, balzamická a hřejivá, sametová, měkká a typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, balzamická a hřejivá, sametová, měkká a typicky santalová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Afrodiziakální / Posilující / Léčebný / |
| Vůně | sladká a balzámová, hřejivá, sametově jemná, s typickým santalovým charakterem |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Léčebný / Afrodiziakální / Posilující / |
| Vůně | hluboká, sladká, balzámová a hřejivá, sametově jemná, s typickým výrazným santalovým charakterem |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzámová a sametově pryskyřičnatá, s jemným nádechem citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum verum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | sladce kořenitá, hřejivá a povzbuzující, výrazně orientální a lehce afrodiziakální |
| Země původu | Srí Lanka |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum verum |
| Hmotnost | 20 - 25 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | sladce kořenitá, hřejivá a povzbuzující, orientální a lehce afrodiziakální |
| Délka | cca 13 cm |
| Země původu | Madagaskar |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | teplá, sladce kořenitá a exotická, hřejivá a povzbuzující |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Afrodiziakální / |
| Vůně | teplá, měkká, nasládlá, velmi jemná, typicky skořicová |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Verbena officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Magie / |
| Vůně | svěží, lehce citronová, bylinná a čistá |
| Země původu | Albánie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | jemná, sladce balzamická a pryskyřičná vůně s lehkým květinovým podtónem, teplá a uklidňující |
| Země původu | Velká Británie |
| Způsob spalování |