Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce sametová, jemně dřevitá s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová s výraznějším grepovým tónem, doplněná typickými kadidlovými akcenty a pryskyřičně balzamickými tóny s jemným nádechem ambry |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | kadidlová, balzamická, sladce dřevitá, sametově pryskyřičnatá |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, typicky kadidlová |
| Země původu | Súdán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Eriodichtyon trichocalyx |
| Hmotnost | cca 70 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Obětina / |
| Vůně | je svěží, intenzivně bylinná a jemně pryskyřičnatá. Indiáni ji často přirovnávají k vůni prérie po očistném dešti |
| Délka | cca 20 cm |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Hierochloe odorata |
| Účinek | Šamanismus / Spirituální / Léčebný / Obětina / Očista / |
| Vůně | sladká, teplá, s jemným vanilkovým nádechem |
| Délka | cca 80 cm |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Eucalyptus globulus |
| Hmotnost | cca 20 g |
| Účinek | Posilující / Léčebný / Očista / |
| Vůně | dřevitá, lehká, čerstvá, připomínající kafr, typicky eukalyptová a nesmírně příjemná |
| Země původu | Portugalsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | cca. 40 - 50 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, čerstvá, pročisťující, s intenzivními kafrovými a kořenitými bylinnými tóny |
| Délka | cca 18 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Citrus Aurantium |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | měkce bylinná, konejšivá a doteky pomerančového aroma |
| Země původu | Španělsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum verum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | sladce dřevitá, kořenitá, typicky skořicová |
| Země původu | Srí Lanka |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Artemisia spp. |
| Hmotnost | cca 57 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | kořenitá, jemně pelyňková, hřejivě bylinná |
| Délka | cca 22 cm |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Uklidnění / Očista / Magie / |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Při nachlazení / Meditační / Relaxační / Léčebný / Obětina / Očista / |
| Vůně | průzračně čistá, svěží, balzamicky pryskyřičnatá, doplněná o výrazně kořenité tóny |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Terminalia chebula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Očista / Léčebný / Uklidnění / |
| Vůně | jemná, dřevitě pryskyřičná, s lehce ovocně sladkým a hřejivým charakterem |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová s doteky limetky a mandarinky, přechází ke kořenitým až dřevitým vůním s pižmovitým nádechem |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, sladce balzamická a kořenitými tóny |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | teplá, sladce pryskyřičná, s prosvětlujícím a povznášejícím charakterem |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Abies balsamea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | lesní, zeleně jehličnatá, citrusová a balzamická |
| Země původu | Kanada |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemná, květinově dřevitá, s lehce kořenitým podtónem, proměnlivá a elegantní |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká, sametová a mnohovrstevnatá vůně s květinově-ovocnými, pryskyřičnými a jemně kořenitými tóny |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |