Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Cedrus deodorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očista / Harmonizující / Meditační / |
| Vůně | sladce balzámová, pryskyřičnatá a dřevitá, s hlubším, jemně zemitým tónem oproti cedru atlaskému |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | intenzivní, zemitá, bylinná, pryskyřičná |
| Délka | cca 14 -15 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | intenzivní dřevitá s bohatými bylinnými nuancemi a hlubokými zemitými tóny |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | lehce balzámová, jemně ovocná, typicky kadidlovníkovou, příjemně vícevrstvá a harmonická |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně kadidlová, sametově pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora erythrea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Léčebný / Očista / Magie / |
| Vůně | balzámově pryskyřičná, jemně nasládle dřevitá, s lehce karamelovým a myrhovým nádechem |
| Země původu | Namibie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Canarium strictum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, teple dřevitá s nádechem citrusů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | sladce balzamická, s jemně zemitými a dřevitými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Spirituální / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | jemně éterická, čirá a lehce citrónová, působí očistně, prosvětluje mysl a prostor |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera bipinnata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová a svěží, s jemnými dřevitými a lehce nasládlými tóny |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia rivae |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | sametově kadidlová, medově sladká, jemně dřevitá |
| Země původu | Ogaden |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula persica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Uklidnění / |
| Vůně | výrazná, ostrá a kořenitá, s charakterem podobným asafoetidě |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzámová a sametově pryskyřičnatá, s jemným nádechem citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus sibirica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičnatá s jemným citrusovým nádechem |
| Země původu | Sibiř |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Paubrasilia echinata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, exotická s doteky pryskyřic a balzámů |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, balzamická a hřejivá, sametová, měkká a typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cedrus libani |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická, s jemnými citrusovými tóny, které přinášejí svěžest a lehkost |
| Země původu | Blízký východ |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia neglecta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Spirituální / Obětina / Meditační / Léčebný / |
| Vůně | prykyřičnatě kadidlová, kořenitá s kafrovitým podtónem |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia occulta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Spirituální / Obětina / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | typicky kadidlová s citrusovým tónem a jemně balzamickým nádechem |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |