Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Valeriana officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Magie / |
| Vůně | lehce animální, bylinná, emně po čokoládě vonící aroma, které se dá označit jako velmi příjemné |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Anthemis nobilis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Uklidnění / Klidný spánek / |
| Vůně | lehká, subtilní bylinná s tóny medu a jablek |
| Země původu | Bulharsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | sladce vanilková, jemná, vysloveně příjemná se subtilně dřevitými tóny |
| Země původu | Turecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Artemisia vulgaris |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | hřejivě bylinná, měkká, balzamická, silně spirituální |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / Harmonizující / |
| Vůně | jemně dřevitá, pryskyřičně balzamická, s teplými ambrovými tóny, uklidňující a hřejivá |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Harmonizující / Při nachlazení / |
| Vůně | o něco výraznější než u borové kůry, silně pryskyřičnatá a balzamicky nasládlá, s typickými hlubokými lesními tóny |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Shorea robusta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | hluboce tajemná a pryskyřičnatá, s drsnějším charakterem, který se prolíná se sladkými akcenty a smyslnými animálními tóny ambry |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Meditační / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | jemně pryskyřičnatá a balzamická, s lehkými citrusovo-mandlovými tóny |
| Země původu | Řecko - ostrov Chios |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Nymphaea caerulea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Afrodiziakální / Očista / |
| Vůně | poněkud nevýrazná, spíše bylinně květinová s balzamickými doteky |
| Země původu | Thajsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Humulus lupulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Magie / |
| Vůně | svěže bylinná, jemně nahořklá a poměrně silná, s hlubokým, lehce pryskyřičným charakterem |
| Země původu | Německo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Betula pendula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Magie / |
| Vůně | jemně dřevitá, nasládle pryskyřičnatá, hřejivá a konejšivá |
| Země původu | Polsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | svěží citrusová s tóny limetky, balzámu a vzácných dřevin, doplněná jemnými pryskyřičnými akcenty |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | výrazná, s citrusovým aroma i tóny mandlí, ovoce a květin |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemná a líbezná, balzamicky pryskyřičnatá, slabě kořeněná, obsahující tóny grepů a pomerančů |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Léčebný / Klidný spánek / Spirituální / |
| Vůně | výrazná, kořenitá a zemitá, sametově smyslná, s tóny hořkých mandlí a dřeva |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Léčebný / Klidný spánek / Očista / Spirituální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičnatá a nasládle dřevitá, s jemnými květinovými a lehce pižmovými tóny, připomínajícími opoponax |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Relaxační / Meditační / Při nachlazení / |
| Vůně | svěží kořenitá a balzamická vůně, která je typicky kadidlová, čistá a uklidňující |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Léčebný / Spirituální / |
| Vůně | hořce kořenitá, jemně dřevitá s lehce nasládlým mandlovým, hřejivým tónem a sladce dřevitým dozvukem |
| Země původu | Ogaden |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia frereana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | typicky kadidlová, jemně balzamická a sametově hřejivá, s nasládlým pryskyřičným základem, a jemnými květinovými tóny a nádechem mošusu |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |