Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: indické směsi | Nalezeno 73 položek
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | mnohovrstvá, sladká i zemitá, komplexní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Účinek | Meditační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | intenzivní, orientálně květinová a pryskyřičná, výrazně provoní prostor |
| Délka | 8 cm |
| Balení | 8 ks |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Léčebný / Afrodiziakální / Posilující / |
| Vůně | hluboká, sladká, balzámová a hřejivá, sametově jemná, s typickým výrazným santalovým charakterem |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Posilující / Harmonizující / |
| Vůně | sladce kořenitá, jemně dřevitá, pryskyřičnatá i bylinná, mnohovrstvá s delikátním animálním dotekem |
| Výrobce | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Magie / |
| Vůně | jedinečná meditační vůně, silná, sladce příjemná, magická, omamná |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Meditační / |
| Vůně | sladká, těžší vůně, vznešená a exotická, typicky indická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Spirituální / Magie / |
| Vůně | jedinečné aroma snoubící v sobě kořenité tóny vavřínu, s typicky indickým pojetím vůní, s doteky květin a ostře pižmových akcentů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Spirituální / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, balzámově kořenitá a dřevitě orientální, s jemně bylinným nádechem |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Harmonizující / |
| Vůně | jemně květinová, s příjemnými zemitě kořenitými tóny a dotekem skořice |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Obětina / Meditační / |
| Vůně | sladce dřevitá, orientální, subtilně květinová s kořenitými tóny |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Uklidnění / Posilující / |
| Vůně | podmanivá a očistná, s jemným nádechem sladkých citrusů a aromatických dřev |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Relaxační / Meditační / Kreativita / Uklidnění / |
| Vůně | s dřevitými orientálními tóny a jemným květinovým nádechem jasmínu |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Prosperita / Meditační / Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemně nasládlá, pryskyřičná, s hřejivými tóny exotických dřev |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | orientální, harmonicky propojující ovocně květinové tóny se sladce pižmovým základem |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / Kreativita / |
| Vůně | sladce opojná, zahalená do jemného nádechu vanilky |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemně subtilní a éterická, s lehce nasládlým charakterem a něžnými tóny lotosového květu |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | jemná, lehce kafrovitá, kadidlovo-citrónová |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | příjemná, lehce pryskyřičná, s citrusovými tóny, čerstvá květinová, očistná |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / |
| Vůně | lehká, svěží, s elegantním pižmovým nádechem a tóny růže |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidnění / Posilující / |
| Vůně | jemně zemitá a dřevitá, s lehkým ovocným nádechem a delikátními tóny myrhy |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |